Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a jósló fájások?

Milyenek a jósló fájások?

Figyelt kérdés
Olyan, mint a menstruációs görcseim lennének, a hasam kenény lesz,de a fájások nem erősödnek és nem renszeresek.
2008. ápr. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ezek a jóslófájások.Először csak egy enyhe mensis görc..csak úgy fáj egy kicsit,de nem vészes...sőt mensi közben sokan sokkal erősebbeket is átélünk.Aztán jön a következő,kinek mikor,van hogy még aznap,van hogy néhány nap is eltelik,majd szépen fokozatosan erősödnek egyre jobban,ah közeledsz a szülés napjához.
2008. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia,,nekem is igy volt..de elmult..aztán másnap elkezdett fájni szinte ajd leszakad a derekam..na és akkor kezdödött..minden erösödött..és sürübb lett..aztán elfolyt a magzatviz..közeleg a szülés...készülj fel lelkileg..minden rendben lesz..én amikor megszültem 17 voltam és azt mondtam hogy még egy ilyet végigcsinálok egyszer..és lásd...6 hetes terhes vagyok..sok sikert,és kitartást kivánok neked..és sok örömöt a babában.ja amugy ha elfolyik a magzatviz még a babának van egy napja hogy megszülessen,,:)
2008. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy, mert nem mindegy!!!!!Ha 35 hetesnél fiatalabb, akkor el kell menni a dokihoz, meg kell mutatni neki, meg fogja vizsgálni a méhszáj állapotát, és ha minden ok, akkor készül a méhed a szülésre, egyébként is azt jelenti a jósló fájás, csak nem mindegy mikor jönnek!!!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!