Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A lábfej dagadás lehet a...

A lábfej dagadás lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete a lábfejem nagyon dagad.A vérnyomásom tökéletes,a vizeletemmel is minden rendben van.Csütörtökön töltöttem a 38.hetet.Volt/van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?Előre is köszi a válaszokat!
2008. ápr. 21. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elkezdett vizesedni.Szülés után elmúlik.
2008. ápr. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos kb egy hete nekem is dagad a bokám.Valószínüleg az időjárásnak köszönhető, mert tiszta víz vagyok és még csak 24 hetes...:o(
2008. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 40.hétbe vagyok, kb a 37.héten kezdett el vizesedni a bokám, lábam.Adoki szerint ez természetes, mivel a babó már akkora hogy a fő eeket elnyomja, és így a vérkeringés sajnos nem az igazi. Polcold fől a lábad fekvésnél, legyen a szív fölötti magasságba.Neke nem vállt be és nem is kényelmes.De azért fől polcolom de max 20 percet bírok háton feküdni.És ha a fejed a karod az arcod nincs fől puffadva, és a vízelet vérnyomás jó, akkor ez a velejárója, de nem sokára túl leszel már rajata. Én a héten már tutti túl leszek. Ki tartás.Ja én most vettem a patikába, homeopátiás gólyókat vizesedésre:Natrium sulfuricum 9 ch még nem tudom mit használ, de a patikába kapsz te is, és szedheted.Jó babó várást 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát sajna nekem is dagad a lábfejem 2-3 hete (minden más nálam is rendben), de baba még mindig nincs.:( Már 40 hetes és 5 napos vagyok. Ha nincs más gondod, ne aggódj , ez ilyenkor természetes. Kitartás és könnyű, szép szülést kívánok!

2008. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az gáz lenne,mert én még csak 30 hetes vagyok,de már nekem is dagad a lábam,sőt a kezem is!
2008. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utolsó trimesztrben bármikor előfordulhat a dagadás, szüléstől függetlenül.

sok sikert!!!!!!!!!!

2008. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!