Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg igaz, hogy szülés...

Tényleg igaz, hogy szülés előtt (akár aznap) rájön az emberre a "takarítás, pakolás"?

Figyelt kérdés

Nekem mensi előtti nap szokott olyan lenni, hogy rámjön egy "koszvanitthon" érzés és nekilátok őrülten takarítani, rendet rakni és több kedvem is van hozzá meg energiám is.

Sokat olvastam itt is olyat, hogy szülés napján még pl. ablakot pucolt...stb. Jellemző ez szülés előtti nap is?

38 hetes


2009. jún. 22. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez amolyan fészekrakó ösztön.Rám hullámokban jön rám,van amikor teljesen kiborulok,hogy milyen kupi van,a férjem meg csak néz,hisz minden a helyén.

Szerintem ez teljesen normális.

2009. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a választ, ilyesmire gondoltam én is ...meg persze ha esetleg észrevenném magamon akkor ez is egy "jel" hogy közel az idő:))
2009. jún. 22. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első lányommal előtte nap csak pihentem,mert fáradtnak éreztem magam.A másodikkal-aki pont a kiírt napon született-előző nap minden hivatalos dolgot elintéztem,egész nap csak mentem(OTP,posta,stb).Most állandoan pakolok,már mindent mindenkinek összekészítettem.Anyukám szerint ez a babám meglesz hamarabb.Kiváncsi vagyok,hogy igaza lesz-e?
2009. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 39 hetes vagyok es kb 1 hete vettem eszre ezt a "muszaly tegyek vegyek " erzest, addig is rendezgettem intenzivebben a szokasosnal, de az nap, mint aki megorult, ereztem, hogy mar leesek a labaimrol es le kellett ulnom, de azonnal fel pattantam ujra es folytattam..mikor este halafaradtan bedoltem az agyba mindenem zsibogott, akkor jottem ra, hogy hopa, ez az volt ..a " feszekrako effektus "...es mondom ennek mar egy hete...azota mar minden a helyen van csak en vagyok borzasztoan turelmetlen...konnyu szulest
2009. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!