Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szültetek? Tudtok...

Kinél szültetek? Tudtok ajánlani jó orvost Bp, vagy Pest megye területén?

Figyelt kérdés

Esetleg ha olyat tudtok, akit mindenképp kerülni kell?

Köszi a válaszokat!


2012. ápr. 25. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tudok ajánlani egy szuper jó megbízható orvost!

4 gyereket szültem nála,de közbe magánklinika lett a Kútvölgyiből.

4-500 000 ft egy szülés.

Ha érdekel megírom.

2012. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Kútvölgyibe (MAternity) fogok szülni aug végén-szept elején...

400.000,-Ft a szülés/császár 3 nap/2éjszaka apa+anya+baba ellátása, étkezése a párodnak is benne van,de a honlapon fennt van minden infó,h mi tartozik bele a csomagba...

2012. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy kinél?
2012. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Óóóóó!

Amikor terhes lettem, kb. akkoriban nyílt a Maternity. Én is ott szerettem volna szülni, a Professzor Úrnál. Nagyon ragaszkodtam volna hozzá, de sajna mi ezt nem tudtuk megfizetni.

Ha teheted válaszd a Maternity-t.

Viszont a SOTE II-n szültem, sikerült nagyon jó orvost találnom.

2012. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Baross u-i I. női klinikán van a dokim. Az elsőt is nála szültem, most július közepén jön a tesó, szintén nála szülök. Nagyon rendes, emberséges. Nekünk nincs pénzünk magán klinikára. Császáros voltam és császár után ha nincs gond azért 5 napig bent tartanak,nem tudom hogy ott hogy 3 nap. Máshol sima szülés után tartanak bent 3 napot. Meg azért a varratot is 5 nap után szedik ki, szóval nekem bizarr a 3 nap császár után. Minden esetre én ajánlani tudom az I. Nőit. ha kell a dokihoz tudok privátba elérhetőséget adni.
2012. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Bajcsy kórházban szültem, ott minden doki nagyon emberséges, akkor is maximálisan megkapod az ellátást, ha nincs fogadott orvod. Egyébként az orvosok tarifája 80 ezer körüli, inkább kevesebb és a legtöbbjük nem is mond összeget, adsz, amennyit gondolsz.

Én csak ajánlani tudom, ha nem luxushoteles ellátásra vágysz, persze ...

2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 hete voltam a Bajcsyban, olyan csodálatosan felújítottak minden kórtermet, hogy csak ámultam!

Gyönyörű!

Fürdőt is, mindent.

Az orvosok nagyon rendben vannak ott!

Van honlapjuk is, ott a szülőszobák vannak csak fenn.

2012. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Uzsokiban fogok szülni dr. Alexanjan Nellinél. A magánrendelője a belvárosban van a Rákóczi úton. Nagyon szupi és korrekt doki. A szülés 100.000 a vizsgálatok 6000/alkalom. Nagyon tudom ajánlani. Én is nála születtem 27 éve. :)

2012. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7., ezt örömmel olvasom! Én 1 éve szültem a Bajcsyban, akkor még nem voltak a kórtermek felújítva, de én úgyis nagyon jól éreztem magam. A következő szülést is ott tervezem, akkor majd megtapasztalom az új szobákat is :-)

Üdv: 6.

2012. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért a magánklinikát sajna nem lehet napokban összehasonlítani...Varratszedésre a dokihoz kell visszamenni,nem a korházban kerül rá a sor...Bár felénk ez sokszor így van...Ha nem indokolt nem tartanak bennt 5 napig.De tényleg itt M.o-on ez egy bevett szokás,én sem értettem,hogy hogy lehet 2 éjszaka után,hogy hazaengednek,de azt mondták,ha minden ok,akkor felesleges tovább.Furcsa a megszokott állami kórházakhoz képest,az tuti.Hallottam már olyat is,hogy államiba csak bizonyos éjszaka után fizet az állam a kórháznak,hogy ebből mi igaz,ki tudja...

Üdv minden kedves babavárónak!

2012. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!