Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok normális nögyógyászt...

Tudnátok normális nögyógyászt ajánlani? Pest megye

Figyelt kérdés
Az elsö szülésem szörnyü volt,szeretném ha a második babánál császározna a doki.ismertek olyat,aki ebböl nem csinál problémát?
2011. dec. 4. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok....

Az én első szülésem szintén szörnyű volt,pillanatok tök jól kitágultam csak a külső nem igazán akart eltűnni,4,5 óra azzal telt,hogy kaptam oxitocin injekciót majd mivel semmi változás nem történt infúzióba kaptam és csak teltek az órák. Érzéstelenítést semmit nem kaptam... majd már nem akarta még tovább húzni a doki az időt ne,hogy baj legyen és se a tolófájások nem akartak jönni és még mindig volt egy kicsi méhszájam így a dokival a hasamon nyomtam ki lányomat.Belül valahol valami boltívnél szétszakadtam és miután jól kifeszegettek,hogy hozzá tudjon férni a doki közel 25 percig stoppolt össze belül ahova előtte azért beszúrt valami érzéstelenítőt ami nem igazán sokat ért (mondta is,hogy sajnos csak ez van ezt tudja adni) és olyan fájdalmaim voltak közbe :S a külső varrást már meg se éreztem azok után.....majdnem 2 hétig rémálmaimba jött elő a szülés és teljesen leizzadva remegve ébredtem. Most 12 hetes terhes múltam és hiába megtörtént ami megtörtént,de rá 5 napra már kb ugrálni is tudtam...egy császárnál ezt még több mint egy hét után se lehetne .... Inkább kínlódok szenvedek 5-6 órát és szülés után 2 órával már jövök megyek ahogy tudok 4 nap után a varratszedésnél már a gáttal sincs különösebb gond..minthogy kb 0 fájdalommal felvágjanak és utána hetekig kínlódjak.Én nem választanám a császárt. Viszont akkor nem volt lehetőség EDA-ra mert egész egyszerűen nem volt ember aki beadja így csak császárhoz járt..most úgy tűnik mire a szülésig jutok változik a helyzet és akkor aztán tutira kérem!

2011. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én doktor Kosztin Árpádot ajánlom!!!kitüvö,elbüvölö,szakmailag,emberileg is!!!István kórházban is van,és Telkiben is!
2011. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!