Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A II. Női Klinikán fogok...

A II. Női Klinikán fogok szülni, de még nem voltam szülőszoba látogatáson. Van külön vajúdó vagy a szülőszobára viszik már vajúdni is a nőket? Függönnyel el van választva?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

külön van igen.A vajúdóban 3-3 ágy van egymással szemben,függöny nincs.nagyon szép egyébként ez is és szülőszoba is nem úgy mint a gyermekágyas rész.Apa bent lehet a vajúdóba,de ha vizsgálnak téged vagy mást akkor ki kell menni.Innen mennek a császárosok is.Viheted a cuccodat, mert a szülőszobán még szekrény is van, zuhanyzó és wc is.Szép tényleg, zenét is lehet hallgatni.Azt hogy hova visznek szerintem az attól függ, hogy hány percesek a fájásaid és mennyire vagy tág.Mire van idő.Mikorra vagy kiírva?

2009. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem válaszolok, de én is itt fogok szülni október elején. Én is úgy hallottam hogy nagyon szépek a szülőszobák és a vajúdó is.

Mikorra vagy kiírva kedves kérdező?

2009. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nov.13-ra vagyok kiírva, de úgy tudom, legközelebb szeptemberben lesz szülésfelkészítő, aminek a végéről - gondolom oda tartozik a szülőszoba látogatás is- , már lemaradok. Ti mikorra vagytok kiírva?
2009. jún. 22. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én márciusban szültem ott,ha kérdésetek van ha tudok segítek.
2009. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én okt. 5-re vagyok kiírva. Már gondolkodom hogy mit vigyek majd be, mibe hozzam haza a babát. Augusztus végére szeretném ha minden össze lenne pakolva, hisz szeptemberben végülis már bármikor érkezhet a baba. Én majd megkérem a dokimat hogy ha lehetséges, vezessen Ő körbe egyszer, ha lesz rá ideje.

Szép Napot kívánok! :)

2009. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
könnyű szülést kívánok
2009. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, neked is! ;)
2009. jún. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!