Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordulhat hogy éjszaka...

Előfordulhat hogy éjszaka alvás közben folyik el a magzatvíz? Vagy akkor ha ki kell mennem pisilni éjszaka?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Mindig attól félek hogy pl hajnali kettőkor folyik el a magzatvíz.Nem az éjszaka közepén akarok indulni!

39 hetes kismami

2008. ápr. 17. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle.Nekem pont éjjel 2kor folyt el alvás közben.Persze felébredtem rá.Olyan érzés volt min mikor nevan a menszeszed és nagyobb mennyiség hirtelen kifolyik.Ez persze nem több dl, de azért én rögtön felébredtem rá.Azt hittem csak álmodtam, és mikor felültem akkor éreztem hogy megint folyik.Még szerencse hogy egy törölköző volt az ágyam melletti fotelen.Szépen kimentem a wc-re és csak folydogált.Mikor úgyláttam hogy apad elmentem lezuhanyozni, megborotválkoztam,hajatmostam,megszárítottam, és aztán felkeltettem a páromat hogy mehetünk kórházba.Ennyi röviden.Ja és du4.25-kor lett meg a lányom.Nem siette el.Szóval ne félj ,bármikor folyik is el mindig ugyan olyan.Szép szülést.
2008. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen valahogy számítottam erre a válaszra,és minden olyan könnyűnek tűnik,de igazából nem nyugodtam meg.Nem lesz ciki akkor felhívni a dokimat??Igazából azt mondta bármikor,akár kettőkor is.De mégis..

És nem ijedtél meg?Vagy ez már nem az első baba?

2008. ápr. 17. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is éjszaka folyt el a magzatvíz. Nem ciki felhívni a dokidat, hiszen ezért is fizetsz neki, ezért a fogadott orvosod, hogy ha kell akkor jöjjön. De ha kellemetlen neked akkor bemész a kórházba és ha már időszerű ők szólnak neki. Én egyébként felfogom most is hívni...
2008. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen:) nagy a valószinüsége hogy éjszaka fog. De szinte biztos hogy felébredsz rá, illetve hogy felébredsz az éjszaka közepén, hogy valamii van... és akkor hirtelen elönt:)

ez a leggyakoribb

2008. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Mostmár teljes a para! :S
2008. ápr. 18. 07:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj,biztos észre veszed,ha elfolyik a magzatvized. Nekem is alvás közben folyt el,szabályosan úszott az ágyam a magzatvíztől,de nem kellemetlen.Az orvosodat pedig ha nem akarod felhívni,ha a kórházban megvizsgálnak,megkérdezik hogy van-e orvosod,és ők fogják felhívni.

Szép szülést kívánok!

Ja,én is első babás vagyok,és én is féltem,hogy nem veszem észre hogy itt az idő,de ne aggódj,egyáltalán nincs miért.

2008. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!