Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetbe vagyok ez lesz a...

35 hetbe vagyok ez lesz a második szülésem, de jobban félek mint az elsőnél,26 óra vajudás után, tágitót kaptam de semmit nem használt, majd megcsászároztak . Most elkellene döntenem a császárt vagy a természetes szülést választom?

Figyelt kérdés
Semmit nem tágultam holott már rég elfolyt a magzatvíz,majd 10 ora mulva tágitot kaptam , de ez sem használt már annyira kivoltam merülve belázasodtam és csak ezután császároztak meg...
2008. ápr. 16. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden szülés más, ezt nehéz előre megmondani, hogy mi lesz most, kivéve ha valami olyan oka volt annak, hogy nem tágultál.

Én próbálnék valami olyan megoldásra törekedni, hogy a fájások beindulása után 12 órával nem indul meg a szülés, akkor császározzanak meg.

De a doki véleményét kérd ki, biztos elmondja az érveket és ellenérveket.

(barátnőm sem tágult,infúzióval indították reggel 7-kor, délután 4-kor kezdtek erősödni a fájásai, de 1 ujnyinál nem tágult jobban, este 9-kor császározták. )

2008. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt neked kell eldöntened; a szomszédom is így járt az elsőnél, ő simán császárt "kért", mert nem akart megint fölöslegesen szenvedni.
2008. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia engem nem csázároztak van két kislányom, de azért irok mert saját tapasztalat hogy az idegesség leállítja vagy meghosszabítja a szülést az első kicsi lányomnál nagyon izgultam ne mtudtam mi fog történni, amíg itthon voltam nem volt semmi gond, 4 perces fájásokkal indultunk a kórházba 60km-re tőlünk volt a kórház 4 ujjnyira nyita volt a méhszáj de amikor a szülőszobába értünk jött a pánik és a fájások megszüntek, aztán valamilyen uton módon sikerült megnyugodnom és 2 óra mulva meg is született a csöppöm, a második már simán ment tudtam mi vár rám oda tudtam figyelni az eseményekre, 10 perces fájásokkal indultam és 5 óra alatt megszületett DE ŐVELE MÁR SOKKAL NYUGODTABB VOLTAM NE IZGULJ SZORÍTOK NEKED
2008. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Neked kell eldöntened, melyiket választod. Ha nem programozott lenne a császár, arra figyelj, hogy ott is várni kell egy bizonyos mértékű tágulásra, hogy ne legyen később komplikáció. Nálam ez 3 ujjnyi volt. De a lényeg, amit előttem is írtak, ne félj tőle, valahogy úgyis túl esel rajta, és megszületik a babád:-) Kitartás!
2008. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!