Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit használljak majd a gátsebr...

Mit használljak majd a gátsebre? Van valami amitöl gyorsabban gyógyul? Már elöre félek töle!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem próbáltam még,de sokaknak bevált.

Sok boldogságot!

30 hetes kismami

2008. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,egy tisztességesen kijött aranyérhez képest kutya füle a gátseb.No most az olyan 1 hétig fáj,hogy ülni is alig bírsz.Azt hiszem valahol az orbáncfűolajat olvastam...de kérdezz meg erről egy dokit is.
2008. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még én is ezelőtt vagyok, de sokat érdeklődtem, legtöbbet az Aloe first spray-ről hallottam, gyűjtsd össze az infóid aztán érdeklődj gyógyszertárban, én is ezt fogom tenni!

Sok sikert

2008. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, még szappant se használjak, csak napi több langyos vizes zuhanyozás legyen.

Egyébként nem olyan vészes, bár engem benn is varrtak, de aranyerem is lett, hát én csak attól szenvedtem nagyon.

2008. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban semmi sincs.Az aloe firt nagyon jó!!!!Megéri az árát. És nem csak erre lehet használni, sokmindenre jó, a torokfájástól az égetésig mindenre.
2008. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom, hogy vedd igénybe minden nap a "gátkezelést", már ha van ilyen a kórházban ahol szülsz. Ez csupán abból áll, hogy langyos vízzel, amiben biztosan van valami "gyógyszer" leöblítik a sebet. Én ezen kívül minden zuhanyzás után fújtam a sebre az aloe first-ből, és nagyon hamar begyógyult. De egyébként sem volt különösebb fájdalmam tőle, inkább az volt kellemetlen, ahogy napról napra száradt a varrat. De az sem fájdalmas. Ne félj tőle, tényleg kibírható!
2008. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!