Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült már dr Jex Anna vagy...

Ki szült már dr Jex Anna vagy dr Lajis Tímeánál Uzsoki kórházban?

Figyelt kérdés
Uzsoki kórházban szeretnék szülni, valamelyik doktornőnél, de lehetetlen őket a kórházban elérni...

2012. ápr. 1. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem náluk szültem, de az Uzsokiban :-)


A Jex Anna elérhetőségét lehet meg tudom neked szerezni ha eddig nem sikerült!!

2012. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én a Lajis Timinél szültem, kedves nőci nagyon, de őszintén szólva nem ajánlanám. A terhesség elején még viszonylag elérhető volt, de a vége felé, konkrétan a szülés időpontja körül sokszor fordult elő, hogy hiába kerestem nem sikerült elérnem, pedig egy csomó kérdésem lett volna (1. szülés). Biztos vagyok benne, hogy nem azért nem vette fel, mert nem akarta, hanem mert irtó sok betege van, nagyon el van havazva, folyton "repked" ide- oda. Ha valaki olyan orvost szeretnél, akire nem kell órákat várni és mindig elérhető, szerintem ne őt válaszd. Egyébként ha jól tudom valahol rendel "fél magánban" is. Ha mégis érdekelne, meg van a száma.
2012. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! Jex dr-nőhöz van már tel.számom, de elérhetetlen:-( tegnap már az uzsokit is felhívtam és ott azt mondták, hogy szerdán du biztos el fogom érni, kiváncsi vagyok, kezd szorítani az idő, dolgozom is, a héten szabin vagyok, hogy el tudjak menni orvoshoz és védőnőhöz...

Legyetek kedvesek priviben elküldeni az elérhetőségeket!

Köszönöm!

2012. ápr. 3. 09:56
 4/9 chopsueyy ***** válasza:
Kedves Steffi! Én április végére vagyok kiírva, és Lajis doktornő az orvosom. Tény, hogy nagyon kedves, vagány nőszemély, de az igazat megvallva annyi betege van, hogy nem igazán tud időt szakítani arra, hogy érdemben foglalkozzon mindenkivel. Minimum egy órát szoktunk rá várni mikor időpontra megyünk. A mai napig nem tudja ki vagyok, semmi személyesebb, vagy bizalmi kapcsolat nem alakult ki sajnos. Nem tudok neki soha semmilyen kérdést feltenni, elvégzi a vizsgálatot és rohan. Már a finishbe vagyok, és nem tudok semmit az érzéstelenítésről, vagy hogy hogy fog az egész zajlani ( szintén első gyermek). Minden alkalommal rácsodálkozik a szívbetegségemre mikor a kiskönyvembe ír, holott ezt pont fontos lenne tudnia. Én már a legelejétől őt szerettem volna, vagy dr Jex Annát. Ő nem tudott elvállalni, mert április végére tele van. Lajis doktornőre 2 hónapig vadásztam, míg végül egy másik orvos megsajnált, és segített a kórházban felhajtani. Szóval nagyon kedves és lelkiismeretes doktornő, de ajánlani nem nagyon tudom így. Csak azért nem vagyok kétségbe esve, mert úgy hallottam, hogy ha nem tud bent lenni a szülésnél a fogadott orvos, vagy nincs egyáltalán fogadott orvosod, az Uzsokiban nagyon jó dokik vannak és nem bánnak másként veled emiatt. Talán jobban is járnék az ügyeletes orvossal, mert őszintén szólva így nem nagyon szeretnék hálapénzt fizetni a doktornőnek, hogy nem kaptam elég figyelmet. Ha még mindig szeretnéd, akkor priviben elküldhetem a számát, csak szólj. De nem nagyon veszi fel idegeneknek, én is hiába hívtam :-)
2012. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nah...szóval a fent említett két hölgyet azért lehetetlenség utolérni mert még nem nem rendes orvosok csak szakorvos jelöltek.Ergo:azért vannak náluk sokan mert még nincs rendes magán praxisuk és nem kérnek hála pénzt.Illetve rád bízzák.Én ott szültem tavaly szeptemberben volt fogadott dokim, szülésznőm is.AZ egyik barátnőm végig a Lajis doktornőhőz járt de nem volt megelégedve vele mert fogalma sem volt róla mindig hogy ki is áll előtte.
2012. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ki volt a dokid/szülésznőd? Én már lemondtam róluk, nem akartam erőltetni..
2012. ápr. 7. 08:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok...az én dokim Dr.Fekete Antal volt.A magán rendelője a Nyugati tér 4 szám alatt van.Egy vizit nála 6000 forint.nagyon lelkiismeretes.Sztk alapon pedig az Őrs Vezér téri rendelőben rendel.A szülésznőm nekem Kovácsné Majer Kriszta volt.Egy Istennő.....nem tudom leírni azt a sok segítséget amit önzetlenül kaptam tőle...a mai napig tartjuk a kapcsolatot.Ha szeretnéd akkor írok privit is,ott mindent letudok írni neked ha érdekel...
2012. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia! légy szíves írd le a tapasztalataidat, tanácsaidat priviben, nagyon köszönöm!
2012. ápr. 8. 19:29
 9/9 chopsueyy ***** válasza:
Sziasztok! Megszületett a kisfiam, és gondoltam leírom a tapasztalataimat a Lajis doktornőről, bár látom már letettél róla. Szóval a szülésem napján pont ügyeletes volt, és legalább öten szültünk egyszerre, szóval azt kell hogy mondjam, nem sokat láttam a vajúdásom során. Amikor bementünk a kórházba már órák óta 5 perces fájásaim voltak, és a kórházba érve 1 órát kellett várnom mire a doktornő meg tudott vizsgálni. Mondtam neki, hogy szeretnék EDA-t kapni amint lehetséges. Azt mondta intézkedik. Kaptam infúziót, mert hogy az kell előtte, és megígérte hogy amint lemegy, megkapom. Mondanom sem kell egyfolytában az infúziót néztem mikor megy le, és mikor megtörtént, a páromat elküldtem a doktornőért. Elnyelte a föld, a nővérek azt mondták szólnak neki. Ekkor még mindig a vajúdóban voltam, mert nem volt szabad szülőszoba, az EDA-t pedig csak szülőszobán adhatják be. Szóval még jó sokat vártunk, míg lett egy üres szülőszoba, bementünk, megkaptam az EDA-t. Megkérdezte a szülésznő, hogy ugye mennyivel könnyebb most már. Mondtam, hogy nem az. Megkérdezte mit érzek. Hogy nyomnom kell! Nem hitte el, megvizsgált, és valóban, eltűnt a méhszáj, és kezdődtek a tolók. Szóval az EDA-nak semmi értelme nem volt már, mert a tolók alatt már nem adhatják, hisz érezni kell hogy nyomom. Hamarabb kellett volna megkapnom, hogy enyhítsen a fájdalmamon. Nem hibáztatom teljes mértékben a doktornőt, hisz arról nem ő tehet, hogy nem volt szabad szülő, de én több figyelmet igényeltem volna tőle, és nem kaptam meg, ahogyan a terhességem alatt sem. A szobában a többi anyukához minden nap bejött az orvosa megkérdezni hogy vannak. Hozzám egyszer sem jött be, és úgy kellett a folyosón levadásznom, hogy egyáltalán megtudjam mikor mehetek haza, és mi a menete. Ezt leszámítva gyönyörű emlék marad a szülés, mégha nagyon fájt is, a párom végig mellettem volt, és minden flottul ment. Ha ajánlanom kéne, akkor dr Gál Andrást ajánlanám, az egyik anyuka orvosa aki a szobában volt. És nagyon szimpatikus volt ahogy törődött az anyukával, és a véleményét is kikértem. Legközelebb biztos nála szeretnék szülni.
2012. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!