Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 4. szülésem után miért lett...

A 4. szülésem után miért lett extra erős a menzeszem?

Figyelt kérdés
A legkisebb babám 11 hós. Most jött meg a szülés óta negyedszer a menzeszem. Rettentő erős. 7-8 napig is eltart, fájdalmas és nagyon bőséges. Nekem sosem volt ilyen. Bár az is igaz, hogy az alkatomhoz képest hatalmas babát szültem.
2012. márc. 27. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én máris első baba után így jártam. Nekem 6 hét után megjött, és egyből rendszeres is lett, de az első 3-4 hónapban 10 napig is eltartott és elő kellett vennem a szülés utáni Tena betétjeimet, mert olyan erős volt!

Én voltam dokinál is, de nem talált semmi eltérést.

Most azóta másfél év telt el, és már normalizálódott (fokozatosan). Bár még mindig hosszabb, mint szülés előtt, de legalább már nem ömlik úgy belőlem mensikor, mint egy vízesés.

Ha zavar, rossz, tényleg nagyon fáj, akkor nézzen meg inkább egy doki, de lehet még meg van "zavarodva" a szervezeted, és idővel magára talál.

2012. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!