Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek meg fog állni a...

Szerintetek meg fog állni a hajam, "Kallos extra erős professzionális hajfixáló hab" a vizes hajamra, aztán sütővassal csigákat csinálok? (utána nem fújok rá hajlakkot)

Figyelt kérdés

Anyám elment a boltba, direkt mondtam neki, hogy hajlakkot vegyen, erre beállít ezzel a hajhabbal, mert ő "azt hallotta az eladótól...". Mióta világ a világ az eladóknak nem szabad hinni szerintem.

Szóval az a kérdésem, hogy meg fognak állni így minden nélkül a csigáim?


2010. dec. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ez,mint hajlakk a hajsütés előtt, hogy jól beleégjen a hajadba a lakk. Anyukád jót vett.
2010. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen a hajad,ha picit göndör és nem olyan hosszú akkor megáll,de ha egyenes és hosszabb akkor ki fogja lógni magát 1 órán belül!!amúgy a kallos egy hulladék anyag,de mindenki csak az árra megy nem a minőségre!!
2010. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem kb hátközépig ér és egyenes :/
2010. dec. 13. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a Te hajadhoz hab és lakk is kell...szóval nem csinált anyud hülyeséget, de miután leszedted a vasról, még melegen kéne rá lakkot fújni.
2010. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmiképp... beleégeted a hajadba a hajhabot és olló :S:S inkább vasalóval göndörítsd be a hajad és lakkozd le rögtön :) tartósabb és a hajad se megy tönkre :)
2010. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!