Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen mosóport és öblítőt...

Milyen mosóport és öblítőt használjak majd kicsi babámnál?

Figyelt kérdés
Ami nem tartalmaz annyi káros vegyszert. És olyan igazi kis babaszagú öblítőt keresek hozzá.
2008. ápr. 14. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. nekem a védőnő a Tomi kristályt javasolta és semmilyen öblítőt.
2008. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én védőnőm, mindenképp sensitivet ajánlott mindenből. Mivel én ariel persil párti vagyok, én vettem persil sensitivet, meg coccolino sensitivet.De majd egy ruhácskáját be csempészek a mi cuccaink közé, olyan 3-4 hónapos korába, és meg nézem hogy bírja-e a bőre vagy nem.Csak hogy ne kelljen mindig külön vásárolgatni.De amíg nagyon csepp ezt nem kockáztatom meg, és lehet hogy ezt sem fogja bírnia a bőre.Az ismerőseim közül mindenki sensitivet használt,be jött mindenkinek, épp most 12 hónapos az egyik legkisebb csemete a családba, és neki most kezdték el a ruháit tomi kristályal mosni, és bírja a bőre már.Jó babázást 38 hetes kismama
2008. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszike:)
2008. ápr. 14. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a védőnő aztmondta hogy az utsó mosás tiszta viz legyen mert az tuti nem irritál.Igy én végül a bonux 2in 1 vettem!Azt tettem a mosópor részébe az öblitő rész üres.Ha meg nagyon olyannak érzetem a ruhácskák tisztaságát még előmostam egy sima bonuxal.nagyon jó illata van és vegyszer mentes.

33 hetes kismami

2008. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia én már két kicsin túl vagyok és semmi különöset nem használtam és persze semmi bajuk nem lett
2008. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a Dreft sensiteivet ajánlotta a védőnő, azt mondta, még senkitől nem hallott rá panaszt. Az öblitő meg szintén sensitive legyen, és jó, ha a kettő egy márkához tartozik.

A Gabinak van baböblítője, imádom, már rég használom, pedig csak 32 hetes vagyok. Csodás babaillata van:-))

2008. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen én inkább ilyen jó kis babaillatút keresek.

Kipróbálom:))))

2008. ápr. 14. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
dreft sensitive folyékony mosószer, és baba sensitive öblítő. Dettoo :) Nekem is nagyon bejött ez a páros!
2008. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az öblítő hasznos, mert semlegesíti a mosószermaradványokat a ruhában!

Én ekcémás vagyok, így sensitive öblítőt vettem, Coccolinot, és mivel bevált, kezdettől ez van. Mosószert váltogatom.

2008. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ariel+lenor sensitive
2008. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!