Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba kell be vinni...

A kórházba kell be vinni magammal mellszívó készüléket?

Figyelt kérdés
Benn a kórházban kell hogy legyen nálam mellszívó készülék? Valóban fejni kell benn a tejet?
2012. márc. 23. 13:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 23. 14:32
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdezz utána, ahol szülni fogsz. Ahol én szoktam szülni, ott vannak helyben elektromos mellszívók, azokat lehet használni, engem a csecsemős megtanított kézzel is fejni, de nem is nagyon kellett.


Otthonra mondjuk jó ha van, arra az esetre, ha:

-bedurran a melled

-ha a baba átalussza pl korán az éjszakát és hajnalban le kell fejned

-ha pár hónapos, és Te elmész valahová, egy étkezés kimarad, és azt valaki más adja neki


Ilyen helyzetekre praktikus.

Én eddig kölcsönkértem mindig, akadt olyan barátnőm, akinek volt, de épp nem kellett...

2012. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bevihetsz,de nem szeretik a csecsemősök.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Idáig úgy néz ki hogy Csabán fogok szülni. Nem tudom, hogy oda kell e vinni.
2012. márc. 23. 14:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Kézzel is lehet fejni!!!
2012. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy legyen nálad mellszívó, szokott lenni a csecsemőosztályon. Nem biztos, hogy fejned kell majd, de ha kell, akkor a csecsemős nővér, vagy ha már otthon vagy, akkor egy szoptatási tanácsadó vagy a védőnő meg tud tanítani téged a kézzel fejésre is. Kapsz majd egy Anyatej újságot is, amiben mindenféle cikk lesz a szoptatásról, pózokról, fejésről, be lesz mutatva a kézi fejés.
2012. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Két külön kórházban szültem,mind a kétszer kérték,én csak sima kézi pumpás mellszívót vettem (kb 1000ft), amikor kiderült,hogy bizony minden nap kell fejnem,akkor vettem egy komolyabbat!
2012. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Atroposz ***** válasza:
Érdemes venni.Az én kifejt tejemet adták a babámnak a csecsemősök pótlásnak mert az elején nem akar szopni a babám.
2012. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!