Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésre jó, ha...

Császáros szülésre jó, ha bejön az apuka, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemehet? Nálunk nem engedték, de nem is bánom, mert szerintem nem lehet szép látvány, ahogy az embert szétvágják és hiába a paraván, ahogy odamegy a babához óhatatlanul is odanéz szerintem. A mi babócánkat megfürdették, felöltöztették és kitolták az apjának, hogy gyönyörködjön benne. Ja, és a műtősök elkérték a fényképezőgépet, úgyhogy minden pillanat meg van örökítve. De ha bírja a vért és az ilyen műtős dolgokat, akkor miért ne...
2008. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem bennt volt a párom és nagyon jó volt,mert beszélgettünk és fogta a kezem. Így hmarabb eltelt az idő,és persze nem figyeltem oda annyira hogy mi is történik.

Egyébként az én férjem nem bírja az ilyen dolgokat ,de jól viselte.Igaz,hogy azért látni fog bizonyos dolgokat,de hogyha nem akar odanézni akkor nem kell.

Szerintem menjen be veled.

2008. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, ha az apuka bent van a szülésnél, tök mindegy, hogy császáros vagy természetes szülés. Akkor is megnyugtató és közös élmény lesz.
2008. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel császárnál egy paravánt állítanak fel, nem feltétlen muszály látni azokat a részeket amit nem kellene.Feltétlen legyen bent, fogja a kezedet, lássa, hogy nem is olyan könnyű az és még jobban fogja értékelni.Persze a lényeg, hogy azonnal láthatja a gyermekét ez + egy kapocs ami csak így tud kialakulni.

Sokboldogságot:o)

23 hetes kismami

2008. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg műtőbe be sem mehetne, de jó nektek:-)
2008. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem, bejöhet! Epid. érzéstelenítés lesz, nem altatás. Amúgy köszönöm a válaszokat, ezek után azt hiszem, én is azt szeretném, ha bejönne! Már csak 3 nap...
2008. ápr. 14. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok, és nálunk is az a leggyakoribb, de sajnos nem engedik be az apukákat.Szerencsések vagytok,az biztos hogy nagyon jó ha bent van.Nagyon sok boldogságot nektek!
2008. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk bent volt az apa végig,mi is beszelgettünk habär annyira izgultam hogy alig emlékszem miket dumcsiztunk:D.mondjuk én svàjcban szültem,ittaz is megvan engedve(lehet nem mindegyik korhäzban),ha birja az apa,az egesz csäszärt végignézheti(ahogy a picit kiemelik stb..)mondjuk elöször vagänykodott hogy ööö persze hogyne nézné végig...aztän mivel ugye ö is totälisan izgult,amint beért hozzäm a mütöbe(elöször csak engem vittek hogy elökészitsenek a mütéthez),utäna a fejemnél maradt.:D.aztän kérdeztem utolag :nem ugy volt hogy végig nézed?azt mondta annyira izgult hogy tudta,ha nézi,akkor kb 1 percet és a földön lesz:D.szvaö sztem menjen csak be,legyen a fejednél,hidd el hatalmas érzés amikor tudod hogy mindjärt megvan a pici és a pärod ott izgul a buksidnàl...pusz
2008. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most olvasom hogy 14.-én irtad hogy mär csak 3 nap...én meg itt leirtam egy könyvnyi élményt neked:D...viszont hadd gratuläljak itt elsöként a kisbabädhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!bizti elolasod ezt majd ha kijöttetek a korhäzbol!:) az én kisfiam mär 6 honapos.puszi
2008. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!