Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák nektek volt...

Császáros anyukák nektek volt cső vezetve a méhetekbe aminek a végén egy tasak volt, ebbe fojt a műtét utáni vér, váladék? Ha igen meddig? Mitől függ kinek van kinek nem?

Figyelt kérdés
Bocs ha bután fogalmaztam,de akinek volt az érti! Nekem volt,de a körülöttem lévő császáros kis mamiknak nem,pedig hatan voltunk egy szobában.

2012. márc. 19. 15:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt, szobatársamnak igen. én rettenetesen kövér lettem. nekem a nővér azt mondta attól függ kit mennyire mosnak ki, nyilván nálam nagyon ráért a doki, végül is, nekem meg fél órát kellett várni a műtőre, másfél óráig tartott a kitolási szak, lehet megsietették az elöttem levőt ő azért kapott.
2012. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

SOTE I. 2 éve.

Nekem is volt ilyen 'véreszacsi' és katéter is, a katéter 12 órát, a másik zacsi 24 órát volt bent.

2012. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Sote I és volt.
2012. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
És az miért van, hogy valakinek fáj a kivétele valakinek meg nem? A szobatársam meg se érezte, nekem meg annyira fájt, hogy a falat tudtam volna abban a pillanatban kaparni.
2012. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

32. vagyok.

Nekem is fájt a kivétel, de már annyira kellemetlen volt hurcibálni, hogy inkább kibírtam, csak legyen már kint.

2012. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 sumergo ***** válasza:
100%
Nekem nem volt. Szerintem is inkább attól függ, mennyire látják szükségesnek az adott műtét során. Ha nagyon váladékozik, akkor gondolom tesznek, ha nem annyira, akkor meg nem. Gondoljunk csak bele, mikor vágnak, nem látják mit vágnak át, mert "vakon" csinálják. Valami ilyen lehet az ok.
2012. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
2x volt császárom-mind2x volt drén a hasamba vezetve, ugyanaz a magándokim volt és az Istvánban szültem. Nekem ott a nővérkék azt mondták, hogy a "karcsúságom" miatt kellett a cső.
2012. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Az Istvánban szültem én is császárral és igen ott azt mondta az orvos is meg a növérke is hogy csak annak raknak csövet aki tulsulyos és nagyon log a hasa.
2012. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Eskü egyszer rákérdezek a dokimnál.

De ha mindenáron ragaszkodunk az előző elméletéhez, akkor maradjunk a lógó pocinál, mert hogy túlsúlyos nem voltam az 52 kilómmal az tuti. 8 kilót szedtem fel, nem túl sokat, de lehet császár után lógott a hasam.

De még mindig nem értem, hogy miért kap ezek alapján drént, akinek mondjuk a vékonyka lábát műtik? Mert igen, volt aki kapott az ismerőseim közül, azzal a címszóval, hogy elvezessék a műtét után termelődő "felesleges" vért, és egyebeket.

De majd megkérdezek egy orvost, ha alkalmam lesz.

2012. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!