Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakivel már történt olyan,...

Valakivel már történt olyan, hogy császármetszés során nem takarították ki rendesen a méhet és aztán kapartatni kellett?

Figyelt kérdés

Én 2 hónapja szültem és még mindig vérzek, és nagyon kellemetlen szagú. Ma elmentem a nődokihoz és azt mondta, hogy holnap mennyek a korházba és majd kitakarítanak. Ez milyen művelet? Olyan mint az abortusz( nem volt még abortuszom, de azt tudom, hogy valamivel kikaparják)? És utána tudok majd működni, mivel a 2hónapos babámmal foglalkozni kell?

Kérlek benneteket, meséljetek, nagyon félek!


2012. márc. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ugyanaz mint az abortusz sok nönek kell menni szülés után!Nekem szülés után nem kellett de abortuszom már volt!Reggel bemész dél körül haza mehetsz!És semmi bajod már aznap mintha semmi se történt volna de este majd nem kell ringatni!
2012. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És vérezni fogok utána vagy már nem? Mit vigyek magamal a korházba?
2012. márc. 13. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp vigyél betétet,bugyit, pizsi,papucs,valami kaja mert ha felkelsz nagyon éhes leszel igazából ennyi!
2012. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2012. márc. 13. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt, h szült és bent maradt a méhlepény egy darabja, belázasodott, görcsölt, rosszul volt, és neki is eü. kaparást csinálnak. Igen, olyan, mint az abortusz, a nyálkahártyát távolítják el. Nagy pihenést nem igényel, még aznap haza engednek.
2012. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár napig vérezni fogsz, lehet, h erősebben.
2012. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!