Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fog fájni a szülés?

Nagyon fog fájni a szülés?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan fáj!Sokszor kibírhatatlan!De nem erre kell gondolni!Olvasgass utána mikor mi fog, mi kell történjen, hogy zajlik le, és egy kicsit nyugodtabb leszel.Nekem ez segített, én úgy vagyok vele, hogy amit nem tudok milyen attol tartok, félek, de így hogy felkészültem "mindenre"-a fájdalomra nem-, semmi sem volt váratlan, könnyebb volt, hidd el.Sokat segített a férjem, lehet, hogy nélküle nem ment volna. Ő tartotta bennem a lelket. Csak a babára gondoltam végig, kíváncsian, hogy milyen lesz. Gyönyörű lett!!!Járkálj minél többet, attól gyorsabban tágulsz, és a meleg fürdőtől is. Már ha erre van mód.Az én bébim majd 4 kg lett és sajna én repedtem :(, mert olyan gyorsan kibújt, hogy fel sem fogtam. A második, vagy harmadik nyomásra kint volt. A vajúdás hosszú és fájdalmas, nekem 6 óra volt, de a tényleg borzasztó csak 3-4, a kitolás kb 10 perc!Az első baba volt. A felépülés is hosszadalmas volt, 8 hét után kezdtem jobban lenni, 4 hétig nem tudtam menni-14 varrat. Mégis boldogan gondolok vissza mindenre, mert egy gyönyörű, édes kis babukának adtam életet, bennem fejlődött, és lett ilyen szép, egészséges. Imádom! Csodálatos volt, mikor megszületett, egyszerre sírtam és nevettem!!Mosolyogva született meg,a pocimra tették és meg is szopiztathattam, miután összevarrtak.A legszebb dolog az életben életet adni, táplálni egy csöppséget.

Gyors és könnyű szülést kívánok!

2008. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!