Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a mazatviz sárga szinü?

Lehet a mazatviz sárga szinü?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok és azt tapasztaltam hogy az alsonemüm olyan mintha bepisiltem volna sárga foltos nem tudom mi lehet ez
2008. ápr. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet az víz is de lehet hogy a baba nyomja a húgyhólyagodat és az izmaid akaratod ellenére nem úgy működnek és vizeletet enged el, észrevétlenül.Ez terhességnél azt mondják normális.használj tisztasági betétet, az ilyenkor jól jön.
2008. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp szónék orvosnak, nekem pont olyan színű volt, mint a pisi. Sok szerencsét, további boldog babavárást!
2008. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,mindenképp dokival beszélj,nekem régóta vizes sárgás folyásom van, nem magzatvíz, demivel nem feltétlenül járna görccsel,ezért mutasd meg,persze ilyen korán igen komoly indoka kell legyen , pl egy nagy fertőzés,stb, sztem is csak másról lehet szó, de a doki tud biztosat mondani,és szerintem megnyugtatni is.
2008. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DOKINAK SZOLJ MINDENKÉPP
2008. ápr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!