Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harántfekvéses babánál, hol...

Harántfekvéses babánál, hol lehet érezni a mozgását, rugdalózását?

Figyelt kérdés
Eddig "fejen állt, de pár nappal ezelött elég fájdalmasan eltorzult a hasam, és szinte ki tudtam tapintani a hátát a babának.Még a gerincét is éreztem az ujjaimmal.Fájdalmas volt, annyira kinyomta magát, de közben jó érzéssel töltött el, hogy érzem a kis testét. Utána "esett" csak le, hogy keresztben éreztem.37. hétben történt, most 38-ban vagyok. Talán holnap megultahangoznak, mert Sztk. rendelésre járok, ahol elvileg nincs több UH. vizsgálat.Ha valakinek van-volt ilyen tapasztalata, kérem írjon.
2012. márc. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nálunk pont fordítva van a helyzet. Az utolsó UH-n harántfekvésű volt. Pár napja eldeformálódott a hasam rendesen, már-már fájt is kicsit. Ekkor fordulhatott. Tegnap délután csuklott és úgy éreztem, hogy lejjebb érzem ezt a kis rángatózást. Gondolom most fordulhatod be.
2012. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38. hétre szültem, már a 12. héten is keresztben feküdt, és nem is fordult semerre sem... szinte még a torkomban is éreztem.... Majdnem el is nézték az orvosok a szülést, mert a méhszájamat nem tudta segíteni, hogy kinyíljon, 5 perces fájásaim voltak,teljesen zárt méhszáj és az NST semmit nem érzékelt. Egyébként is császáros baba lett volna, de hála a szülésznőnek, aki az éjszaka közepén meghallgatta a történetemet, segített, kicsit fájdalmas volt, de kézzel 1,5 ujjnyi tágulást csinált, hogy hozzákezdjenek a dokik a császárhoz.... :(
2012. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is keresztben volt a babám (35-38. hétig). Nagyon kevés volt a magzatvizem is. Annyira fájt minden mozdulata, hogy felkelni sem tudtam. Hogy hol éreztem, mindenhol. Mind a kétszer, amikor fordult, akkor a kórházban kötöttem ki, annyira fájt.
2012. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!