Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mért kell várni 6...

Szülés után mért kell várni 6 hetet a nemi élet elkerülése miatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem szültem,de szerintem a friss seb és a gyermekágyi vérzés miatt.

Valaki nem tartja be és nem lesz semmi baja.

29 hetes kismami

2008. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyi ido kell ahhoz, hogy a meh nagyjabol kiuruljon, abbamaradjon a veres folyas (lochia) es bezarodjon a mehszaj, ne jusson be bakterium, es szerintem sperma se.

Tiszta egy mero gyogyulo seb a meh.

2008. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
azért mert nem sgészséges. ha gátmetszés volt akkor meg méginkább mert felszakadhat.és a varrat helye is ottvan .
2008. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A varrat néhány nap alatt meggyógyul.(Varrtak már egy párszor,így tudom,hogy mennyi egy ilyen gyógyulási ideje.)

A méhednek kell helyrejönni,ah a második válaszoló írta.

2008. ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyulás közben is a válladékozás miatt a közösülésen kívül az orális szexet sem javallják. ( De azért még maradnak lehetőségek, ha kívánod a párod.)
2008. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!