Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Tudnátok felvilágosítást adni hogy milyen ott a felszereltség, és az ellátás? Az orvosok,és a szülésznők hozzá állása a kismamákhoz? Szülés után segítenek pl. : tisztálkodni, a babával bánni? Az apukák benn maradhatnak látogatni este akár 8 órakkor is? A babákat ki lehet hozni, vagy vannak olyan szobák ahol a babák ott lehetnek mellettünk? Ezt külön kérni kell vagy automatikus? Előre is köszönök minden választ!
2012. febr. 28. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én már 2 éve szültem, de szívesen válaszolok Neked. Én mindennel meg voltam elégedve és mindenkivel. Nekem fogadott orvosom volt és ma is Őt választanám. Nagyon meg voltunk Vele elégedve. A párom még ma is emlegeti, hogy ilyen jó dokival még sose találkozott! A szülésznőkről is hasonló jókat tudok írni. Nekem szülés után segített letusolni. A csecsemős nővérek is nagyon segítőkészek voltak. Szoptatás 3 óránként van. Az első:reggel 5 óra(azt hiszem), utánna 9,12,15,18,21. Ilyenkor 1 órát vannak kint az anyukáknál a babák. A közte lévő időben fogadhatsz látogatókat. A babaszobáról nem tudok biztosat írni, de szerintem előre kell szólni. Remélem tudtam segíteni. További szép babavárást és könnyű szülést kívánok Neked!
2012. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én mindkét fiamat békéscsabán szültem. És most a harmadik kislegényt is itt fogom. Április végére vagyok kiírva. Minden pontos információt leírt az előttem szóló, nekem is fogadott orvosom volt és most is az van. Természetesen ugyanaz. Nagyon segítőkészek a szülésznők, és a csecsemősök is. Amikor vége van a szoptatásnak, akkor fogadhatsz látogatót. Én a kisebbik fiammal a baba-mama szobában voltam. Ez 3éve volt. Reggeltől-estig velem volt, akkor szoptattam amikor én akartam. Ha jött hozzám látogató, akkor mindig szóltam a szobatársaimnak, hogy szóljanak nekem ha nyöszörög vagy sír. Én kértem, hogy ha van szabad ágy, akkor szeretnék oda kerülni. Mivel volt még egy szabad hely, így oda kerülhettem. Most nem tudom, hogy az új szülészeten van -e ilyen, de én még a régibe szültem. Bár most nem fogom magam oda kérni. Mikorra várod a kicsit?
2012. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! május 30-ra vagyok kiírva. És igazából még sosem jártam a a csabai kórházban, és azt sem tudom hogy ott mi és hogy van. Viszont nincs választott orvosom, és nem tudom hogy akkor is minden "kedves" ellátás jár? Párom elég sokáig dolgozik hét közben, és idáig Békéscsaba bizonyult a "legjobb" választásnak, merthogy közel van. A látogatási időre esetleg nem emlékszel? Nekem fontos lenne az is hogy ne "magányosan" telljen el az a pár nap, és a babát is ne csak ugy 3 óránként beadják, mert nekem ez az első babám :)
2012. febr. 29. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Attól függetlenül, hogy nincs fogadott orvosod, mindegyik orvos nagyon segítőkész és kedves. A látogatásra nem emlékszem pontosan, de szerintem még este nyolckor is maradhatnak, hisz az utolsó szoptatás az 9-kor van. De megkérdezem neked ha szeretnéd, mert a barátnőm nemrég szült, ő azért jobban tudja mint én. Meg a baba-mama szobát is megkérdezem neked, hogy itt az új épületben, hogy működik ez az egész. Második válaszoló voltam.
2012. febr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon megköszönném ha megkérdeznéd a barátnődet ezekről a dolgokról. De az eddigi infókért is hálás vagyok. Boldog babvárást :) áprilisig.
2012. márc. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!