Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kontrakcionak szamit az is ha...

Kontrakcionak szamit az is ha a has kemenyedik, de nincs kulonosebb alhasi fajdalom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesómnak a kitolásig csak keményedései voltak. mondta h neki nem is volt igazi vajúdása mert egyből szült. szóval bármi lehet.
2012. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, minden megosszehuzodas kontrakcio, a kemenyedes is az.

Egyebkent en masodik babaval csak siman kemenyedtem, 3 ujjnyira nyilt attol egy nap alatt a mehszajam, oxytocint kellett adniuk, hogy fajasaim is legyenek es eleg erosek legyenek a tolofajasok.

2012. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3x szültem, de olyan igazi fájásaim nem is nagyon voltak. 1-nél (39+6) csak alhasi fájások, de azok sem voltak erősek, így telt fél napom, bementünk a kórházba, 3ujjnyi méhszáj- burokrepesztés, onnantól fájások, 3óra és meglett a baba.

2-nál (38+0) nagyon rendszertelen 30-40percenként egy-egy dögösebb fájás-bementünk a kórházba, 3ujjnyi méhszáj- burokrepesztés, onnantól fájások, 45perc és meglett a baba.

3-nál semmi fájás, csak valahol legbelül éreztem, hogy menni kell a kórházba. Mire beértünk, 3ujjnyi méhszáj- burokrepesztés, onnantól kezdődtek fájások, 1,5 óra és meglett a baba.

Ugyhogy nem mindenkinek fájással indul a szülés! :)

2012. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!