Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Nem fogadott szülésznő"...

"Nem fogadott szülésznő" másnál is közönyös volt?

Figyelt kérdés

Engem nagyon bánt, még most is a szülés után hónapokkal.

Párom bent volt a szülésnél. abban a pillanatban, hogy megérkezett a szülésznő szó szerint rám sem nézett. Nem mintha előtte tette volna. Egyszer megkérdezte, hogy borotválást, beöntést kérek-e. A beöntés kértem, amit utána teljesen el is felejtett. Rendben megszületett a fiam. Szakszerűek is voltak, de ennyi.

Nagyon belefáradt, fásult bagázs volt, a csecsemősökkel együtt.


2009. jún. 4. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fogadott szülésznőm, a szülés elején nagyon rendes volt, annyit tett amennyit a dolga volt, viszont azt emberséggel!!!!Sajna végül császár lett, így nem töltöttünk túl sok időt együtt, ha nem lett volna császár még pénzt is adtam volna neki, de így nem tettem, még a nevét sem tudom, de ha lesz köv. babó őt fogom felfogadni.
2009. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
09:09-hez kérdezem, hol szültél?
2009. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
09. 09-es vagyok. Szolnokon szültem. A szülésznő pedig Bíró Annamária volt, és tényleg csak jót tudok róla mondani.
2009. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!