Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a sex szülés után?

Milyen volt a sex szülés után?

Figyelt kérdés
Mi a hetedik héten próbálkoztunk, és a végére egy kicsit véreztem, mintha valamelyik varrat "repedt" volna meg, még nem valami nagy élmény és most egy kicsit aggódom. Volt nálatok hasonló?
2009. jún. 4. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze. igazán jó csak az 5 hónap környékén volt. azóta viszont a régi:-))
2009. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz rajta,hogy nem élvezted még.Egy gyereket szültál.Az elsö pa´r alkalom nekem sem volt jó.De utánna....
2009. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
..és nálatok is volt vérzés?
2009. jún. 4. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is elég sokáig fájt még a szex. Vérzés nem volt, de volt olyan, hogy inkább abbahagytuk, mert annyira fájt. Aztán egy ideig sikosítót használtunk, azzal sokkal jobb lett. Kb 5 hónapnak kellett eltelnie, hogy olyan legyen mint régen.
2009. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindenki uyganolyan, mi 6 héttel utána csináltuk először és sokkal jobb volt mint előtte (lehet mert már annyira hiányzott),egyátalán nem fájt és azóta sem, pedig elég sokat kellett varni, de valahogy nekem utána sem fájt a gát, mindenki más. Azért szerintem ne adjátok fel, sok sikosító és türelem.

Sok sikert! :-)

2009. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pocsék volt az első néhány, én is véreztem, elég sokáig, és nekem kb 7 hónap kellett, mig nem fájt, de a libidóm az a béka segge alatt maradt. 16 hónapos a babám, de csak most kezdem kívánni újra a szexet.
2009. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
nekem nem volt gondom szerencsére
2009. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hét után jobban hiányzott a páromnak mint nekem. Nagyon óvatosan csináltuk, attól függetlenül, hogy császárral szültem. Én nálam még nem igazán állt vissza a szex élvezete sem a kívánása pedig a babám már 18 hónapos.
2009. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!