Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült Pécsett dr Fábián...

Ki szült Pécsett dr Fábián Zoltánnál? Milyen véleménnyel vagytok róla és mennyit szokás szülés után adni ha felfogadtál orvost?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

én igaz nem nála szültem, de az egész terhességem során mindig csak azt hallottam, hogy milyen bunkó rossz orvos, végig imádkoztam, hogy nem fussak vele össze.

Aztán 1 nap mentem POSE-ra, megindították a szülést és ő ott volt a szívem kiugrott és imádkoztam, hogy megjöjjön a dokim, így nem ő vizsgált.

Aztán varratszedésnél jött hogy segít a dokimnak annyira kedves volt hogy majd leestem az ágyról és utolsó nap ő jött vizitre, nagyon aranyos volt és kedves.

Nem értem, hogy miért szidta mindenki velem nagyon korrekt volt, felesleges volt tartanom tőle.

Hogy mennyit kér azt nem tudom, de kérdezz rá és ha majd beszéltél vele rájössz hogy neked szimpi vagy nem, akkor eltudod dönteni :D

szerintem rossz doki nem lehet szakmailag, mert a tesóm 13 éve szült és már akkor is ott volt.

bocs hogy hosszúra sikerült

2009. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert ö az orvosom és nála fogok szülni hamarossan és eddig mindenki lehurrogott hogy miért őt választottam, velem eddig normális volt. sokan mondták hogy bunko , de szerintem nem. köszönöm a választ
2009. jún. 4. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenel ne törödj,mindenkinek van véleménye a másik dokijáról főleg ha nem ugyan az.Én 3hétig bent voltam hát mindenki fi...ta a másik orvosát aztán szépen ment a pofára esés ha az épp istenített dokinak szülés közbe fontos nyaralni valója akadt....akkor meg már mindegy volt hogy kinek az orvosa, csak vezényelje le a szülést...az én dokimat utálták a legjobban:-))Üdvözlet: Kecskemétről
2009. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!