Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Pécsi Klinikán fogok szülni...

Anett26. kérdése:

A Pécsi Klinikán fogok szülni császárral. Van valakinek tapasztalata a klinikával kapcsolatban? Annyi mindent lehet hallani kicsit félek. Most nincs fogadott dokim, kell egyáltalán ha császárral fogok szüllni?

Figyelt kérdés
Azt mondják ,hogy leszarják az embert és hagyják szenvedni ha nincs fogadott orvos,ez igaz?

2012. febr. 16. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Unokatesóm felesége ott szült 3x császárral. Az elsőnél belevágtak a gyerek arcába. A másodiknál marha rosszul volt, hányt két napig, fejgörcse volt. Kiderült, hogy az epidurálist amikor adták, szivárogni kezdett a gerincvelő. Szuriztak be neki oda vért és ahogy odaalvadt, elmúltak a tünetei. A harmadiknál rendben ment minden. A Kórház téren szült egyébként. Amikor mentünk látogatni úgy vettük észre, hogy kedvesek az ott dolgozók. Más negatívumot nem hallottam. Ja, és neki se fogadott orvosa volt.
2012. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úristen!!!!!!!! ilyet még nem hallottam,belevágtak az arcába? akkor ő nem az édesanyák útján szült,most már csak ott lehet.Én az édesanyák útján fogok. hát a fogadott orvos akkor kéne,csak azért gondoltam hogy nem "szükséges"mert nem normál szülés lesz hanem császáros. és azt ugysem szülésznő végzi
2012. febr. 16. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeme alatt 3 centivel vágtak bele kábé. Szerencsére nem túl mélyen, de az is igaz, hogy már 5 éves és még mindig látszik. Nekem kicsit fura, hogy az egészből nem lett semmi, de gondolom ha a babának nincs baja, nem éri meg cirkuszt csinálni belőle, mert a következő gyerekkel utána hova lehetne menni?
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Holnap lesz 3 hete,hogy ott szültem, simán.

Mondjuk volt dokim, de én mindennel maximálisan meg vagyok/voltam elégedve:)

Mindenki kedves volt, mindenben segítettek.

A csecsemősök nagyon aranyosak, de a nővérek elég mogorvák.. De ha panadolon, Algopyrinen kívül nem kérsz mást, normálisak:)

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia !Én 3-szor szültem ott császárral. Ebből kétszer nem volt fogadott dokim .Nem volt semmi probléma az orvosokkal .Kedves és figyelmes ellátásban részesültem . Utoljára 8 hete szültem .Nagyon aranyos , kedves ,figyelmes nődoki volt

akihez kerültem .A gyermekágy más tészta .Ott csak magadra vagy utalva többnyire .Ne aggódj a dokikkal biztos nem lesz baj .

2012. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattál :) köszi:) igy már nem félek annyira a klinikai ellátástól vagy a mütéttől.
2012. márc. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!