Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a hűsítő gátborogatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A kórházban jegeltek, és jól esett, mert szülés után kb. két diónyi méretű duzzanat volt odalent...
2011. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is mondták h jegeljem ha jólesik... de nagyon nem volt jó, hideg volt, meg kemény, meg nyomott, meg.... így nem csináltam csak 1X.
2011. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vettem a patikában jégzselét. Na az nagyon jó volt, mert nem olyan kemény, hajlékony, könnyű odatenni. Nekem 10x10 centisem volt, nagyon jól jött, amíg ki nem szedte a doki a varratot.
2011. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alaszka ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mennyibe kerül egy ilyen tasak? Nemsokára szülök.
2011. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, de nem volt túl drága. Van nagyobb, meg kisebb is. De a patikában biztosan tudnak segíteni. Nagyon praktikus, az biztos. :)
2011. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat! Hallottam egy fajta betétként is használható hűsítőről is, de arról végképp nincs semmi infóm.
2011. jún. 5. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:

én is hallottam erről a betétről, be is akartam szerezni, a Margit híd budai lábánál van valahol az üzlet ahol árulják, de nem találtam meg :(

Nekem nem a szülés után jött volna jól, hanem talán az első otthoni héten, akkor visítottam a varratok miatt.

2011. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én használtam ezt a jégzselé betétet. Nem tudom arra gondolsz-e amit én használtam, egy dobozban volt több ilyen lapocska, amit szét kellett hajtani és a zselés felével a lábad közé belapogatni, nekem nagyon nagyon jól esett és két funkciót látott el egyben mert a szülés utáni aranyeremet is remekül gyógyította:)


ez volt az:


[link]

2011. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mindig jó többek tapasztalatát ismerni.
2011. jún. 6. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!