Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után adnak hashajtót?

Császár után adnak hashajtót?

Figyelt kérdés
Mindenhol adnak-e hashajtót a császármetszés után? Ha danak, milyet, az mennyi idő múlva és hogyan hat? Okoz-e görcsöket, nehéz-e elérni a mellékhelyiséget, sokszor kell-e majd "szaladni" (már amennyire lehet szaladni a firss sebbel) stb.? Ne nevessetek ki, de ettől a részétől félek a legjobban.
2009. jún. 4. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem császárral szültem,de Sopronban.

A fiamat simán szültem,de ha nem adtak volna másnap valami bogyót ,én biztos kértem volna,olyan szorulásos vagyok.Azt mondták,hozassak be magamnak 2 nagy barack-konzervet,és egyem meg.(gyógyszert is adtak,azmellé ajánlották.)

Most megint állapotos vagyok,remélem megint Sopronban szülök,és remélem hogy ez a dolog nem változott.

2009. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szülés másnapján kaptam 3 evőkanál ricinust. Nagyon rossz volt lenyelni, de kb 3-4 óra múlva megtette a hatását. Utána nagyon megkönnyebbültem. Nem kellett annyira futni, de a szobatársam pont intézte a kisdolgát, hát őt simán lezavartam a wc-ről.
2009. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hete szültem bp-en Szent Imrében. Nekem kerek-perec megmondták császár után, hogy ők nem adnak semmit. Magamtól kell produkálnom. Mindezt úgy, hogy amíg nincs széklet kefírt, meg krumplipürét hoztak enni. Semmi mást. Én azért bekészültem...mivel a második baba volt, tudtam, hogy produkálni kell. Vittem laevolac-ot, biztos ami biztos. Nekem nem kellett, mert sikerült nélküle. Igaz, fél óra tornázás után a wc-n, de kijött:) A dokim meg erre a székletes dologra annyit mondott, hogy mi van akkor ha valaki haza viszi?!:D
2009. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!