Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház;dr Kondér Béla:vél...

Váci kórház;dr Kondér Béla:vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:29
 1/4 Adri baba ***** válasza:
35%
Röviden és tömören:Idióta
2009. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bővebben kifejtve???
2009. jún. 4. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Benfentes vagyok. :-)

Én mindenkinek őt ajánlottam, nagyon jó szakember, de rengeteg a betege és már nem tud odafigyelni rájuk. Császárral szültem nála 24 óra vajúdás után(sajnos), de elfertőztek és hiába "panaszkodtam" varratszedésnél, telefonon, mindig lerázott, 2 nap múlva újra a műtőben kötöttem ki ......

Mindezek ellenére nagyon örültem h Ő operált, még így is. A fertőzés miatt nem őt hibáztatom, többen voltak a műtőben ...viszont nagyon rosszul esett, h semmibe vette a panaszaimat.

Tipp: ha szülni szeretnél, most már azt mondom, h nem jó választás (hacsak nem tudod előre h minden simán megy és semmi komplikáció nem lép fel sem előtte sem utána) ugyanis nem ez a főállása, és nemigazán lesz bent a kórházban, h hozzáfordulj segítségért.

2010. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak jót tudok mondani a doktor úrról,nagyon hálás vagyok neki,kiváló szakember!Kedves,alapos!

Ha nem hozzá mentem volna a második babámmal akkor lehet hogy már egyikünk sem él!

Köszönöm doktor úr!

2011. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!