Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy találhatok egyszerűen...

Hogy találhatok egyszerűen orvost a SOTE I. női klinikán, hol végeztessem el a 0. vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Érdi vagyok a SOTE I. II. körzetbe tartozom. Valószínűleg 6 hetes kismama vagyok. A 0. vizsgálatot Érden végeztessem el az SZTK-ban, vagy mehetek egyenesen a klinikára? Sajnos a neten nem találtam meg, hogy ott ki mikor rendel, és a sok orvos közül sem tudom, hogy kit kéne választani. Mindenképp felveszem velük telefonon a kapcsolatot, de kíváncsi vagyok, mások hogy indultak neki a folyamatnak.
2009. jún. 3. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt annak idején úgy csináltam, hogy simán bementem a klinikára és az első szembejövő nővért megkérdeztem, hogy kit ajánlana, ha a saját testvére kérdezné. Mondott egy nevet és már évek óta hozzá járok.
2009. jún. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Megkérdezhetem, hogy a nővér kit ajánlott?
2009. jún. 4. 05:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!