Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem és ma...

Császárral szültem és ma voltam varratszedésen! Mennyi idö múlva nem fog már érzékeny lenni és tudok rendesen mozogni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az a 6 hét kellett, amig regenerálódtam annyira, hogy rendesen tudtam mozogni. De a megerőltető mozgásokat, tornát, meg ilyeneket felejtsd el fél évig. Azon ne csodálkozz, hogy nem érzed a hasadat a vágás alatt, nekem 2 éve volt császárom, a mai napig nem érzem...Sajnos ezek mind hátrányok a császárnál...
2009. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen szakaszaim voltak:

1. 3 nap rettenetes

Varratszedésig szörnyű

Varratszedéstől még 3 hétig napról-napra jobb, de még mindig elég kellemetlen

4.-6. hét között már csak akkor volt rossz, ha nem jól mozdultam.

A 6. hét után már nem fájt.

7 hónapja volt, de a seb néha még most is érzékeny, ami azért is érdekes, mert maga a vágás (és körülötte 1-1 cm) érzéketlen.

Napról-napra jobb lesz, hidd el, és sokat segít, h végre lehet normálisan zuhanyozni varratszedés után! :)

Kitartás!

2009. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem varratszedésik nagyon kellemetlen volt, de szörnyű csak utána 1 napig volt. 3 hete szültem, de már csak érzékeny a bőröm körülötte, és csak ha nagyon erős front van, akkor fájdogál egy kicsit.

2009. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!