Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek lelki átrendeződés...

Mindenkinek lelki átrendeződéssel jár a szülés?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire!!
2008. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja szültem, de még mindig nem tértem magamhoz.
2008. ápr. 7. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, így a normális!
2008. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, és azt gondolom, hogy arra szükség is van!
2008. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szépen fogalmaztál, hmmm, lelki átrendeződés. Nekem a férjem azt mondta, hogy meghülyültem. Szerintem mindenkinél okoz valamilyen lelki megrendülést a dolog és ez valószínűleg így jó. Ki előbb, ki később tud kilábalni belőle. Gondolj bele, van aki komoly gyermekágyi depresszióba esik a szülés után. Nekem most négy és fél hónapos a babám és én úgy érzem, hogy kb. három hónapig tartott a lelki átrendeződésem. Két hónap környékén még én is teljesen meg voltam zakkanva. Az is sokat számít, hogy most már jön a jó idő, egyre több helyre lehet elmenni a babával. Biztos te is most már hamarosan kilábalsz a mélypontról.
2008. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy pozitív vagy negatív átrendeződésre gondolsz-e :)

Én az első gyerek után nem depressziós elttem, csak irtóra terhelt ez az új felelősség, hogy senki nincs, aki helyettesíthet (szoptatás), görcsösen akartam mindent jól csinálni. A baba mindent kiszorított az életemből, nagyon alssan fedeztem fel, hogy az élet azért nem állt meg.

Most a harmadiknál pedig rózsaszín álomvilágban úsztam hónapokig, szétrobbantam az energiától, irtóra élveztem a babámmal való minden pillanatot, szóval nagyon sok minden lejátszódhat ilyenkor...

2008. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!