Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az ellátás a Péterfyben...

Milyen az ellátás a Péterfyben? Jó kórház?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, de a kérdésedre nem tudok válaszolni, most regisztráltam fel, szeretném megkérdezni,hogy hol lehet kérdést feltenni? nem találom azt a menüpontot, ahol be tudnám írni a kérdésemet.

Előre is köszönöm a választ.

2008. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Belemész egy kategóriába, ami érdekel, ott egy almenübe...ott írja ki, hogy új kérdés a témakröben..

2008. ápr. 7. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Péterfyben fogok szülni, ugyan még nem tudok sok véleményt mondani róla, de a tapasztalatom az, hogy eléggé hagyják a kismamát dönteni sok kérdésben. Csak akkor avatkoznak közbe, ha feltétlenül muszáj. Ez nekem nagyon tetszik benne. Valamint szerintem jó orvosok dolgoznak ott (mondjuk biztos máshoz is). :)
2008. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Péterfyben van lehetőség alapítványi szobát "bérelini".1 avgy 2 ágyas, saját tv-vel tuhanyzóval wc-vel.5-7000 ft között mozog ha jól tudom.A wc miatt meg a zuhi miatt szerintem jó dolog.Nem kell végigcsoszogni a folyosón...
2008. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a péterfyről egyenlőre csak rosszat tudok mondani...2 napja van bent a nagymamám, és felháborító amit ott művelnek...
2010. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!