Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elhalt magzat.. Mi lehet a...

Elhalt magzat.. Mi lehet a baj? Van valaki akivel ez történt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
És mi a kérdés?
2009. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez bután hangzik,de sajnos nekem 30 hetesen ez történt és azok válaszát kérném akikkel hasonló történt...hogy vagytok és mi volt a BAJ, következő terhesség?
2009. jún. 2. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Igen, van ilyen, az esetek nagy részében nem ismétlődik meg. Persze, ez nem vigasztal...

Ki lehet vizsgáltatni, mi történt, jogod van boncolást kérni. Azt hiszem, az elhalálozás után még 14 napig, de ebben nem vagyok biztos...

Csak annyit tudok mondani, hogy lehet újra babát vállalni utána, nekem nem egy barátnőmnek 2-3 egészséges gyerekeik vannak egy hasonlóan elhalt, ill. halva született gyermek után.

2009. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Szia


Sajnállom, ami veletek történt!! én is igy jártam, csak nekem kissebb volt a baba, 20 hetes. Ahova én tartoztam kórház ott nem volt olyan háttér, h szülés után felboncolják a babát, ezért az 1.es női klinikán szültem ahol elvégzik ezt a kisbabán, pontosan, h megtudjam mi volt a baj!! Sok erőt kívánok neked!

2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám 27hetesen halt meg.Ha bármi kérdésed van,nyugodtan irj nekem.
2009. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
19:43as vagyok.Csak gyorsan akartam neked irni,mert kisfiam ment fürdeni.Tehát elöször is nagyon sajnálom,ami veled is megtörtént.Sajnos velem is,a mai napig nem birtam feldolgozni.Nekem egy ujjabb terhesség lenne némi vigasz,de nem jön a baba azota.Én januárban szültem halva,és vele együtt egy kis részem vele halt.A legrosszabb,ami egy anyával megtörténhet,ha a gyermeke hal meg.Ha bármi kérdésed van,irj nyugodtan.Kivánom hogy minél hamarabb csituljon a mérhetetlen fájdalmad!
2009. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
küldtem egy emailt aki hasonló helyzetben van..
2009. jún. 2. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Elhalt baba..Hmmm,nos mindkét nénémnek volt meghalt babája,nálunk a fiúk nem szerencsések.Ők végülis a születéskor haltak meg,egyikőjük nyakára rátekeredett a köldökzsinór és az orvos későn vette észre,meg későb is jött be,mmint az orvos,vagy vmi ilyesmi volt,én csak 1 éves voltam ekkor,nem emlékszem:SEz a nénikém ma már egy 18 éves lány boldog anyukája:)Mert vállalni és nagyon helyesen tette.

A másik nénikém fia születése után 1 nappal halt meg,magas volt a nénikém vérnyomása és a baba agyvérzést kapott a születése közben,küzdöttek érte,de sikertelenül,ezek már több mint 20 éve történtek,akkor még nem volt olyan fejlett az orvostudomány sajnos.Anyum akkor a kórházban dolgozott,és ugye akkor volt a Csernobili dolog is,voltak cifra dolgok,nem vészesek a babáknál,de azért fejlődtek rosszul.Az egyik fiú évfolyamtársam volt nyúlajakkal és farkastorokkal,ma az Eltére jár.Ismertem olyan anyát aki már 2 fia mellett veszítette el harmadik babáját.A dédnagymamám fia vmilyen idegi rendellenesség miatt halt meg,igaz annak már vagy 78 éve...Vannak szörnyű esetek sajnos én sajnálom a te babád is nagyon,el sem tudom képzelni milyen lehet megszülni egy halott magzatot,úristne:'(,az anygalo szülei oldalon olvastam szinte az összes történetet,én mindegyiken sírtam,pedig állapotos sem vagyok,csak bőgőmasina:)

Én is aggódok,hogy vajon nem lesz e baja majd a babának,de most kiaggódom magam akkora már nem szabad tartogatnom idegességet és tényleg igaz,hogy minél görcsösebben félted annál rosszabb nektek,mert akkor te is stresszelsz ugye....

Egyébként múltkor pont kutattam ilyen fejlődési rendellenességek után és tényleg érdekes dolgokra bukkantam,de ezt terheseknek nem szabad megnézni.Nagyon durva rendellenességek,huh,nekem rémálmom is volt.Nah ők a téyleg életképtelen magzatok.De van aki túléli,ső van eg Harlequin szindrómának nevezett kór,azok a babák,hát isten irgalmazzon annak az asszonynak,aki olyan gyermeket szül,nagyon sok lelkierő kell neki az biztos,akit érdekel miért megnézheti,de tényleg borzazstó...

2009. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ketteske ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos 2 hónapja halt meg a babám, minden ok nélkül. Én is a SOTE-n szültem, volt is boncolás, de nem derült ki semmi. Ez a legrosszabb, hogy nem tudom az okot. Nincs a miértre válasz. Nekem kisfiam lett volna, állítólag a fiúk sérülékenyebbek....hát nem tudom, nagyon rossz érzés, de előre kell nézni és nem a múlton keseregni. Nekem 3-4 hónapot kell várnom, aztán talán megint sikerül hamar terhesnek lennem, mert igazából csak az nyugtatna meg. Ha gondolod nekem is írhatsz privit, hátha együtt okosabbak leszünk.
2009. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem a sögörnömnek halt meg a babája,mert az orvos nem fordított kellő figyelmet a sogornömre.Neki nem is lehet több babája és sajnos nagyon irigy hogy nekem meg ennyi gyermekem van.
2009. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!