Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi időbe telt...

Szülés után mennyi időbe telt mire "helyre jött"a házas életetek?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan volt mint előtte?Vagy rosszabb?
2009. jún. 2. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom talán attól is függ "rendes" szülés volt vagy császár. Minden esetre kell egy kis idő...

Új a szitu! Már többé nem ketten vagytok... Szerintem pár hónap és minden OK lesz! Kitartás!!! Rosszabbnak semmi képpen nem rosszabb!!! :)

2009. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna... :(

Mi már 5 hetesek vagyunk, de a helyzet csak romlik... nem elég, hogy már fújunk is egymásra, de a belső varrataim kijöttek és elkezdtem újra vérezni, a hüvelyem, meg még mindig nem állt helyre, és fogalmam sincs mikor fog visszahúzodni, mert nagyon undorítóan néz ki. A gátam se a legszebb. Ez van ugylátszik én a szerencsétlenebbek táborát gyarapítom... :( Remélem te szerencsésebb vagy :)

2009. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismét az első válaszoló vagyok! Nyugi! 5 hét az még semmi... Kis idő még! Én 5 hetesen örültem, hogy lyuk van a hátsómon egyáltalán. Rendeződik minden csak türelem! Fél év után biztosan jobb lesz már a szitu!!!
2009. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem,még van kb.7 hetem,33 hetes vagyok.Csak sokszor eszembe jut ez a dolog,a multkor megemlitettem a férjemnek,ő megnyugtatott hogy majd helyre jön utána csak idő kérdése,de én akkor is félek egy kicsit...
2009. jún. 2. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekágyas időszak végét, vagyis 6 hetet mindenképp érdemes, és -amennyire én tudom- orvosilag is javasolt kivárni.

Mi így is tettünk. Nekem sima szülésem volt, de a gátam az szakadt, úgyhogy jó-néhány öltéssel lettem összefoltozva. Ennek kapcsán féltem is kissé a dologtól, de nem volt semmi gond

2009. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hete szültem gátvédelemmel. Belülről megrepedtem, összevarrtak, de nem kívántam a szexet, iszonyatosan fájt még az ülés is! Aztán kiderült, hogy a varrat mégsem felszívódó, elrontotta az orvos, kis műhiba, bár nekem óriásinak tűnik, hiszen velem történt. 5 hét után szedték ki (nem tudtam várni még 1 hetet, nagyon fájt). Kiszedte a varratot. Azóta már háromszor is együtt voltunk a férjemmel és nem is rossz! Előtte elég tág voltam, ezt minden srác megjegyezte. Most viszont szűkebbre varrtak össze (mivel belül repedtem szét). Elején fájt, amikor betette, de amikor már mozogni kezdtünk, elmúlt. És szex után se fájt! Ha belegondolok, hogy amíg a varrat bennem volt, azt hittem sose fogom újra kívánni...
2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem, most 5 hónapos a babám. Talán mostanra kezd hasonlóvá válni, mint előtte. Amióta szültem muszáj síkosítót használni, mert olyan vagyok kb mint egy szűzlány. ráadásul meg kell tanulni elengednie magát az ember lányának, és nem azon agyalni, hogy vajon a gyerek mikor fog felébredni, meddig alszik stb. Nem könnyű, az tuti.
2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is minden oké, már így 5 hónappal a szülés után

pedig császárral lett meg a kicsi, de valahogy nem kívántam a szexet, ennek szerintem lelki okai is voltak.

próbálgattuk kb 2 hónaposan, de nem ment, fájt :(

most meg már tökéletesen megy

meg van a vágy is, és testileg is minden ok!

és már tökéletesen, mélyen alszik a babánk este, tehát minden szuper!

2009. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!