Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a baba feje beékelődött...

Ha a baba feje beékelődött akkor is tud ugyan úgy rugdosni és kinyomni magát mint előtte?

Figyelt kérdés

Aggódtam, hogy nem fordul be de a 32.heti uh-n a doki azt mondta fejjel lefelé van. Akkor megnyugodtam gondoltam ez már így is marad, de itt olvasom, hogy ha nem ékelődött be még forgolódhat. Mikor fejjel lefelé volt egész a hasam alján éreztem a kis motoszkálást ( azt gondoltam az apró kezek...) de ezt már nem érzem...viszont egész nap mocorog főleg oldalra kinyomja magát, rugdos...nem tudom elképzelni, hogy mindezt fejjel lefelé, beékelődve teszi....vagy még is?

36 hetes km


2009. jún. 2. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is a 32. hétre fordult be. Utána is érezni lehetett, ahogy mocorgott. Legalul inkább a fejét érezheted, oldalt a kezeit, térdét, még a popsiját is. Már nagyon kicsi a helye, nem nagy az esély rá, hogy visszafordulna. Ilyenkor még nagyon ritka, hogy beékelődjön, azt csak a szülés közeledtével vagy közben teszik.
2009. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

36.hetesen szerintem ezer az egyhez annak az esélye,hogy meg tudna fordulni a pocidban a babád,hiszen szegénykének már mocorogni is alig van helye.

Attól,hogy a feje bent van a szülőcsatornában az nem jelenti azt hogy egyből megszülsz,én 3 hete szültem,túlhordtam a babámat és így is megindított szülésem volt,de nekem már a 38.héttől bent volt a feje a szülőcsatornában,akkor már minden héten úgy búcsúzott el az orvos tőlem,hogy 1 hét múlva találkozunk,ha addig még egyben leszek ami nem valószínű,no erre aztán még túl is hordtam a babát!

Ha a feje kezd beékelődni azt általában érzed onnan,hogy teljesen lent a hasad alatt szurkálgat,görcsölget,meg nekem nagyon sokszor volt olyan görcseim mint amikor a mensi megjön és az egész nuni meg ott lent minden görcsöl!

A másik kérdésedre meg,de igen tudnak így is mozogni sőt elég aktívan,emlékszem nekem az utolsó héten sokszor volt,hogy szó szerint kidugta a lábát,szabályosan érezni lehetett a picike lábacskáját amikor kidugta és megfogtam,és általában nekem is oldalt volt mert hát ugye a baba a pociban csak az egyik oldalt van összekuporodva ezért lehet szinte csak az egyik oldalt érezni a rugdalásokat!

2gyerekes anyuka

2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!