Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik még olyan nőgyógyász...

Létezik még olyan nőgyógyász Miskolcon a megyeiben aki nem mond konkrét árat terhesgondozáskor illetve szüléskor?

Figyelt kérdés

aki esetleg nem is nagyon veszi el a pénzt,vagy nem mond árat hanem rábízza mindenkire hogy ki mennyit tud adni.

nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra!!

ha létezne ilyen orvos akkor az emberileg és szakmailag milyen doki?

írjatok kérlek akár privátot is!


2012. febr. 7. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekünk Dr.Nagy Gáborral nagyon jó tapasztalataink vannak.Soha összeg nem hangzott el a terhesgondozás során.Vele csak egy gond van,h. néha nehéz elérni mert ő az osztály vezetője de ezen kívül semmi negatívumot nem tudok mondani.Én az első fiamat a Semmelweisben szültem,van összehasonlítási alapom.Párszor érdemes elmenni a magánrendelésére.

2012. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a válaszodat!

azt megkérdezhetem hogy mikor szültél nála?

és tudnál esetleg privit írni hogy te mennyit adtál neki terhesgondozáskor és szüléskor?

és azt tudod hogy hol van és mikor magánrendelése?és hogy be kell jelentkezni?akkor tudnál telefonszámot is adni?


nagyon sokat segítenél!

köszike!

2012. febr. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!