Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes homeopátiás szülést...

Érdemes homeopátiás szülést elősegítő bogyókat szedni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm,aki szedett ilyeneket és 2 óra alatt szült.

Első baba.

28 hetes kismami

2008. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem, és nagyon tudom ajánlani. A cimicifuga és pulsatilla volt amit én használtam. A hormonok miatt ingadozó hangulatváltásaimat is helyre rázta, és minden egyéb téren is óriási segítség volt. 34-36. héttől ajánlott, gyógyszertárban kapható recept nélkül. Én a 9-est vettem mindkettőből, amit napi egyszer kellett bevenni. (előtte-utána 1 óráig nem szabad enni, s vizen kívül mást inni, se fogatmosni, rágózni, stb., és a nyelv alatt kell hagyni elolvadni). Én azt tapasztaltam ki, hogy nappal alig van idő mikor nem eszek valamit, ezért éjszaka vettem be mikor amúgy is felkeltem pisilni.

Remélem tudtam segíteni, további gyönyörű heteket!!

2008. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget:)
2008. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ártani -NEM- használ!-mondta nekem vki!

Terhességem alatt mindenre homeobogyót szedtem és bíztam abban,h a szülés könnyítésére,méhnyak/száj puhítására is használni fog-nem így lett :O( a magzatvíz elfolyott-zöld és a méhszáj teljesen zárt volt,így császároztak :O(,de a kisbabánk gyönyörű lett!

2009. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!