Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időm lehet még ha 40...

Mennyi időm lehet még ha 40 hetes és 3 napos vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja benyúlt a dokim akkor már 1.5cm-re kivoltam tágulva, utána fél napig vérezgettem, az abbamaradt. Tegnap este elment a nyákdugóm.Utána tompa fájásaim voltak, de abbamaradt egy óra múlva. Azóta semmi!!! Rugdos mint aki nagyon jól elvan idebent.Valaki volt már hasonló helyzetben? Mikor szülök már meg???
2008. ápr. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mág akár 2 hetet is kihúzhatsz, de lehet, este megindul. Ezt abszolut nem lehet tudno

Türelem, a baba tüdejének érettsége indítja be a szülést, az ő érdekében legyél még kicsit nyugodt.-)

2008. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!De még 2 hét???Akkor már 42 hetes 3 napos lennék...
2008. ápr. 2. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hetet nem fognak várni a dokik,ha nem indul be magától,akkor a 41. héten,de legkésőbb betöltött 42. héten megindítják a szülést.Amúgy tényleg bármikor beindulhat,és szerintem az sem igaz,hogy szülés előtt elnyugodnak a babák.A macskámból tudok kiindulni,még szülés előtt este is mutogatta nekem,hogy milyen jól érzik magukat a cicák,és milyen aranyosan rugdosnak.
2008. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam megvárták a 42hét végét,és nem indult meg akkor sem magától.Nekem előtte 2 héttel szivárgott a vizem,elment a nyákdugóm,vérezgettem...stb...de semmit nem csináltak.

Aztán mikor végre megindították már elég rosszak voltak a szívhangok,sűrű zöld volt a magzatvíz,szóval császár lett belőle.Nagyon aggódtam a babámért,nem ok nélkül.

Nálad csináltak valamilyen vizsgálatot?Mert nálam nem,akkor észrevették volna a bajt.Uh-t,hogy jó-e még a baba ellátottsága,keringése,a lepény állapota,magzatvízvizsgálat...stb...

Ha úgy érzed,keresd fel a dokid.

Vigyázz magatokra,könnyű szülést,jó egészséget.

2008. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Holnap délután megultrahangoz a dokim!!!De én szólók neki, hogy szeretném ha beinditaná!

Köszi a válaszokat!

2008. ápr. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!