Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? Ha megszülöm a...

Mit tegyek? Ha megszülöm a kisbabámat hat hét után vissza kell menjek a gyakorlatra a klinikára.

Figyelt kérdés
Félek, mert nincs kire hagyjam, bölcsibe még kicsike lenne beadni, és a kórházból minden bacit haza viszek majd neki!
2009. máj. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hat hetes baba nem maradhat az anyja nélkül... Ki fogja szopiztatni? Esetleg nincs a kórházban csecsemőosztály, ahol tudnának rá vigyázni és tudnád szoptatni is? De mindent összevetve szerintem egy hathete szült kismaminak otthon van a helye a babával... A gyakorlatot bizti megcsinálhatod később is. Egy kórház csak megérti ezt...
2009. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsibe nem is vennék be 6 hetesen. Meg hát szoptatni kell azt a babát. Szerintem nincs sok választásod: halasztani kell a gyakorlatot.
2009. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A suliban kérsz szépen halasztást,ennyi.Vagyis a kórházban,nemtom orvosin,hogy van ez,de tuti ott is lehet.Írsz egy kérvényt,hogy legalább 6 hós koráig halasszátok el mert most szülsz stb.
2009. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nappali képzés, és novembertől van 9 hét gyakorlat a klinikán! Szeptember 30ra vagyok kiírva!
2009. máj. 27. 14:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma volt a megbeszélésem az igazgató helyettessel, és ő azt mondta, hogy szeptemberbe amig tudok járjak, és novemberre pedig a gyakorlatot elkezdhetem, de semmi mást nem mondott. Kétségbe vagyok esve! Évet sem szeretnék halasztani!
2009. máj. 27. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2 évet halasztottam a kicsi miatt, és túléltem...

A babám fontosabb, mint a suli...)(főleg hogy nem adom fel, csak halasztok)

2009. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!