Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a szülés előtti napokba...

Akinek a szülés előtti napokban volt hasmenése, vagy sűrűbben széklete, az rá mennyi időre szült meg?

Figyelt kérdés
Már több napja naponta 2x járok wc-zni, de 2 napja akár 4x is.Vajon ez a közelgő szülést jelentheti?
2012. jan. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szülésemnél a vajúdás kezdete előtti 24 órában volt hasmenésem 2-3x. És az összes ismerősömnek nagyjából így. Egyiknek sem volt több napja elhúzódó hasmenése.

Ha ennyi napja hasmenésem lenne, én már felkerestem volna a dokimat, hogy nézzük meg, hogy minden oké-e, illetve egy székletminta elemzés sem ártana. Tudod, az ördög nem alszik, lehet egy fosós baci okozta hasmenés is...

2012. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés megindulása előtt 4-5 órával volt egy brutál hasmenésem.
2012. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fájások kezdetével jelentkezett a hasmenés.
2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a vajúdás elején jelentkezett a hasmenés, 3-4 menetben. Azaz a szülés előtt durván 10 órával.


Ha csak gyakrabban jársz kakilni, szerintem még nem jelent szülést. A szülés előtti az rendes "kiürülős", tisztulós hasmenés, hasgörcs nélkül, de van bőven leve (bocs a guszta körülírás miatt).

2012. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!