Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnapra vagyok kiírva. Ha...

Vasárnapra vagyok kiírva. Ha addig nem indul meg a szülés akkor be kell feküdnöm a kórházba?

Figyelt kérdés

Minden leletem tökéletes, semmi panaszom sincs. Van már egy 5 éves lányom, akit 8 nappal túlhordtam. Akkor be kellett feküdnöm a kórházba. A szülést oxitocinnal indították, majd 12 óra vajúdás után császármetszés lett a vége, mert a baba nyakán volt a köldökzsinor és gyengült a szívhang.

Szerintetek most mire számítsak? Van esélyem a szülés természetes beindulására? Valamint be kell majd feküdnöm a kórházba?


2009. máj. 25. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a kórháztól függ. én 4 nappal hordtam túl a fiam és szó nem volt befekvésről, annyi volt, hogy 2 naponta jártam nstre. velem is minden rendben volt, viszont több ismerősöm akik egy másik kórházban szültek, a kiírt napon be kellett feküdjenek, pedig semmi gond nem volt velük se. szerintem ez egyébként tök hülyeség, hogy olyan kismamákat parkoltatnak kórházban akikkel minden teljesen oké.

esélyed meg persze, hogy van, hogy beinduljon, minden szülés más, lehet, hogy ez a baba egy óra múlva elindul és este már a kezedben lesz : )

2009. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnapig még van időd, de szerintem a jövő héten be kell feküdnöd, ha addig nem indul meg a szülés. Én azért már összekészíteném a holmikat a helyedben, ha eddig nem tetted meg... Így látatlanban szerintem senki nem tudja megmondani, hogy természetes úton indul-e majd meg a szülés, vagy meg kell indítani... Vannak jóslófájásaid? Elment már a nyákdugó? Ha igen, pár napon belül számíthatsz arra, hogy természetes úton megindul a szülés.

Könnyű szülést kívánok! :)

2009. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nyugodj meg, nem kell befeküdnöd.

viszont kétnaponta kell járnod majd nst-re és a dokid ellenőrzi a magzatvíz színét. (kellemetlen, de kibírható vizsgálat - viszont nagyon fontos, mert ha zöldül a víz, indítani kell a szülést mindkettőtök érdekében).

én egy héttel hordtam túl a fiamat.


de ne aggódj, vasárnapig még rengeteg idő van!!!

könnyű szülést Neked és jó egészséget a Babádnak!

2009. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az Én dokim csak akkor fektetett volna be, ha már két hetet ráhúztam.
2009. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!