Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyenge érrendszerrel hagynak...

Gyenge érrendszerrel hagynak majd az orvosok természetesen szülni?

Figyelt kérdés

..mégcsak a 21. hétben vagyok, de a doki nagyon megijedt amikor meglátta az arcomon és az egész testemen a pici hajszálér elpattanásokat.Mivel nem tudni, hogy mitől van /esetleg erőlködés/ tartok attól, hogy nem hagynak simán szülni.:o(

Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Sajnos már a lábamon kezdenek megjelenni a viszerek is.

Tudom, hogy ezt a doki tudja majd megmondani, de ő azt mondta térjünk vissza rá a 7. hónap után.


2008. márc. 31. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el haematológushoz.Én a 7-ik hónapban kaptam egy tüdőembóliát,az előző terhességemnél.Nekem is pattogtak az ereim.Most már az elejétől bököm magam heparinnal.Hát a szülés,az nem tudom,melyik a legjobb.Engem császároztak,és ítró rosszul voltam utána több mint egy évig.De annak is megvan a kockázata,mert előfordulhat erős vérzés ez esetben.Mindenképp kérd ki szakember véleményét ez ügyben,ne csak a nőgyógyászét.Én most normálisan szülök,ha nem lesz baj.Egyébként már szültem egyet simán.

Jó egészséget nektek.

2008. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hagynak.

Én a fiamat is úgy szültem. Tele voltam viszérrel, vádlimon, szeméremajkamon (ezek már annyira fájtak a legutolsó hónapban, hogy járni sem bírtam), hasamon...

De megszültem a fiam és szerencsére nem lett semmi baj.


Most megint babát várok.

34 hetes múltam -a vádlimról nem múlt el, 9 év alatt:(, most súlyosbodott (napi két bogyót kell rá szednem), ismét kijött a szeméremajkamon (már kezd fájni), hasamon, de mostmár a combomon is megjelent...

Az orvosnak mutattam, nem mondta, hogy ettől nem lehet normálisan szülni.

Azt mondta a gyógyszer hatására már elmúlni nem fog, csak nem rosszabbodik tovább.


Sok szerencsét

2008. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szörnyű ,hogy eggyesek mennyit szenvednek mások pedig mennyire felhőtlenül élhetik meg a terhességet :oD

Én ezt haematológust azért megjátszom, mert az érelpattanások eléggé borzasztóak.Tulajdonképpen ezen lenne a hangsúly, nem pedig a visszéren, nem hát az sem kutya.

Köszönöm a válaszokat, remélem mindannyian megússzuk épp bőrrel :oD

Boldog babavárást

2008. ápr. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!