Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan szülésznő az ÁEK-ban...

Van olyan szülésznő az ÁEK-ban (MÁV), akiről rosz a véleményed, nem voltál vele megelégedve, bunkó volt stb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ott szültem 2010. végén, 2 szülésznővel is volt dolgom. Mindkettő végtelenül kedves, aranyos, figyelmes volt. Másoktól is csak pozitívat hallottam az ottani szülésznőkről. Sőt, a dokim is azt mondta, hogy nyugi, mert a szülésznők mind nagyon jók, szemben a csecsemős nővérekkel, akik között van nem egy rettenet tapló! Nyugi, biztos vagyok benne, hogy Te is elégedett leszel! Könnyű szülést Neked!!!
2012. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én 2009-ben szültem ott,és tünemény volt mindegyik!

Most voltam ott egy vizsgálaton nemrég a szülőszobán, összesen hárommal találkoztam. Közülük az egyik igen bunkón szólt hozzánk (nem csak én mentem kismamaként "csak" vizsgálatra), de a másik kettőre régről emlékszem,tündériek voltak most is.

2012. jan. 7. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 2009-ben szültem ott és most 39 hetes vagyok. A héten a CTG-s papíromat vittem fel a szülőszobára mert a saját dokim szabim van. Hát most nem voltak kedvesek pedig szerintem senki nem volt szülni. Valami fiatal doki írta alá a papíromat úgy,h. Egy pillantást sem vetett rá pedig nem lett jó, a CTG-s hölgy bevitt uh-ra is de ott rendben találták. Remélem minden rendben is van tényleg,jó lett volna ha a doki megerősíti. Egy rövid vörös hajú szülésznő volt még ott de ő is simán felvette a mobilját mielőtt megszólalhattam volna. Végig hallgattam a 3perces privát beszélgetést és utána nagy kegyesen meghallgatta minek mentem. Utána szólt a dokinak de mondom az is épphogy fenéken nem rúgott, nhogy menjek már a fenébe a hülye papírommal. Most először csalódtam mert eddig mindig mindenki nagyon kedves, aranyos volt, a dokim mindig odahív CTG-re szóval voltam már párszor. Most a szabi miatt nem oda mentem.
2012. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinél fogsz szülni? Én Zilahi doktornál.
2012. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aki hozzánk is bunkón szólt annak is rövid (vörös vagy vöröses fekete) haja volt. Lehetséges hoyg ugyan arról beszélünk, mert amúgy én az ottani szülésznőkre nem hallottam még panaszt.

Én Guylás dokinál fogok szülni, aki a világ legjobb dokija szerintem.

De ismerek ebből a terhességemből fakadóan egy fiatal dokit, aki engem is kiakasztott, amikor egy panaszommal az ügyeleten kötöttem ki és épp ő ügyelt.

2012. jan. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!