Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőgyógyászom ajánlott Betadine...

Nőgyógyászom ajánlott Betadine hüvelykúpot, meg hüvelyöblitést (szülés után egy hónappal). Ha nem alkalmazom bajom lesz? Egy hónapja szült anyuka

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Betadine nagyon erős kúp! Nekem egyszer írtak fel és utána hónapokig kellett regenerálódnia a hüvelyflórámnak, mert mindent "kitisztitott" ez a szer. Vmi gombás fertőzésed van esetleg? A hüvelyöblítést szintén sok nőgyógyász abszolut nem ajánlja, mert az is felborítja bent a dolgokat. Szóval attól függ mi a bajod, de nekem abszurdnak tűnik, főleg egy hónappal szülés után ilyeneket alkalmazni.
2008. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj, ha nem használod, nekem nem is mondtak semmi ilyet, és nem is használtam. És már öt hónapja szültem, szépen rendbejöttem :) Hüvelyöblítést csináltam intim lemosóval, meg jó sok gátzuhanyt (az nekem eszement módon fájt), de ennyi.
2008. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit drasztikus megoldás a Betadine kúp..Próbáld ki elöbb az intim lemosókat, pl. Laktacid femina...de nagyon jókat hallottam a az aloe First-ről is...
2008. márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!