Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintem elkezdett beékelődni...

Szerintem elkezdett beékelődni a babám. Az baj mert még csak 33 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Alul a hasam nyilal esténként és érzem ahogy a fejcskéjével (szerintem az) nyomja a hasam alul.Vagy lehet, hogy ez még nem az.
2008. márc. 30. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem az, vagyis befordulhatott és érezheted is, de attól még nincs baj. Nekem is korán elkezdődtek a nyilaló érzések és mégsem történt semmi, most már napok vannak csak hátra, pedig volt nem egyszer át nem aludt éjszakám a fájdalmak miatt. Csak készülődik a méhed, az izmok nyúlnak. Főleg ha eddig nem volt semmi probléma a terheségeddel, szerintem minden oké. Kitartás!
2008. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eredetileg a baba a 32. heti UH-ra már be szokott fordulni!Lehet,hogy be van,és amikor a kicsi fejét mozgatja,azt érzed!Nem lesz baj,nekem is be volt fordulva,és 41 hétre szültem! :)
2008. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!