Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZent Istvanba megyek szulni,...

SZent Istvanba megyek szulni, ki a legjobb szuleszno?

Figyelt kérdés
37. het elejen jarok, Szent istvanba megyek szulni, valasztott orvosom nincsen, viszont szulesznot szeretnek valasztani. varom a tapasztalataitokat. akit keresek: vidam, kedves, turelmes, termeszetes szules es gatvedelem hive, nem siettet es emberi oldalat is megerti a szuelksnek, nem csak a beteget latja,jobb esetben beszel valamilyen nyelvet (ferjem nem magyar).koszi
2009. máj. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodt szívvel merem ajánlani Pruha Krisztinát. Én decemberben szültem nála, és maximálisan megvoltam elégedve vele. Kedves, türelmes, figyelmes, én ugyan gátmetszéssel szültem, majd 4 kg-os babát. A szülésnél is nagyon sokat segített. Azt hogy beszél-e valamilyen nyelvet, nem tudom, nekünk nem volt rá szükség.

Sztem mindenképpen válassz szülésznőt, nekem biztonságot adott, hogy tudtam ott van, és bármikor számíthatok rá.

2009. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Hajdu Barbi.Korábban volt már 1 ilyen kérdés,és nem csak én ajánlottam őt.Én 1 éve szültem,és biztos,h a következőt is nála szülöm majd.Először is profi,másodszor emberileg is tökéletes.Az elvárásaidnak maximálisan megfelel.Én is gátvédelemmel szültem,ami 100%-ig sikeres volt(se repedés,se vágás).Azt nem tudom,h beszél-e vmilyen nyelven,de úgy gondolom,ha többi kritériumnak megfelel,ez sokad rangú kérdés.Keresd meg nyugodtan,biztos,h mindenben a segítségedre lesz!
2009. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én ott fogok szülni.Júni 9-re vagyok kiírva.Dokit én se választottam csak szülésznöt.Én bementem a szülöszobára elmondtam hogy mit szeretnék.Nagyon kedvesek voltak.Adtak egy tel.számot hogy hívjam fel próbáljak egyeztetni vele.Sikerrel is jártam.Azt tanácsolom minél hamarabb menj be mert nagyon sok a kismami és jön a nyár mennek szabira.Nekem is ezt mondták hogy lehet hogy e miatt nem tud majd vállalni.Bakóné Anikónak hívják fiatal,kedves,természetes szülés híve.De ott ezt kb mindenkiről ellehet mondani.

Te mikorra vagy kiírva ?

2009. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

jun 11-re vagyok kiirva, bar a vedoneni szerint nem varja meg a juniust :)

Voltam a Szent Istvanban erdeklodni, de csak kodosites volt, hogy nezelodjek a neten, meg ismerkedjek kismamakkal....

Ha nem ciki, megirnatok mennyibe kerul egy szuleszno? es illik rakerdezni amikor felhivom, vagy talalkozom vele?

2009. máj. 22. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vok.:30000 ft.Dehogy ciki,miért is lenne az?Ő "szolgáltat",te pedig igénybe veszed.SŐT!Az a jó,ha mindent előre megbeszéltek(megy-e akkortájt szabira,bármikor hívhatod-e,azt is mondd el.h fogadott dokid nincs,ezért benne van minden "reményed" stb.)
2009. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!