Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányféleképpen indulhat meg a...

Hányféleképpen indulhat meg a szülés? Ha nem megy el a magzatvíz csak fájások vannak, az is jelentheti a szülés megindulását? Mikor tuti, hogy ez már az?

Figyelt kérdés

Barnás folyást vettem észre tegnap reggel a betéten,meg ma dél körül(vizsgálat után) enyhén véres,barnás,majd később barnás-rózsaszínes folyásom volt!Enyhe fájásaim vannak,és a derekam leszakad(mint mielőtt meg szokott jönni)Ilyen esetben mi van?

Előre is köszönöm a válaszokat!40hetes és 3napos kismami


2008. márc. 29. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már jelez a baba, hogy ki akar lassan bújni :-) Ha csak fájások vannak, akkor is megindulhat a szülés, de akkor a magzatvíz is elmegy. Haerősödnek a fájások, akkor már biztos jön a pici. Jó babázást!
2008. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem ne varj tul sokaig es menj be a korhazba,mert nekem az elso babammal nem folyt el a magzatvizem,de ugyanezek a tuneteim voltak.En bementem a korhazba,mert egyre erosodtek a fajasok es a derekam majd leszakadt.A korhazba vizsgalat utan kozoltek,hogy bizony ma meglesz a baba.Igy is volt.Konnyu szulest.

Udv.egy 21 hetes kismami

2008. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem csak majdnem a kitolásnál ment el a vizem, a másodiknál már 3 ujjnyira nyitva voltam, akkor repesztettek burkot. Úgyhogy a víz nem feltétlenül megy el, de én is bemennék, azt mondják, ha kicsit véres a folyás, akkor meg kell mutatni. A jelek arra utalnak, hogy hamarosan baba lesz :o) !!!

Szép szülést! :o)

2008. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyának mindhármónknál burkot kellett repeszteni.Ha erősödnek és gyakrabbak lesznek a fájások,anya nekem az 5-7 perces időközöket javasolta,akkor ideje elindulni.Könnyű szülést,szerintem legkésőbb holnap meglesz a baba.
2008. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te még mindig otthon vagy ??Szerintem menned kéne.Főleg hogy már "túlhordtad" így bizti szülés lesz.Szerintem ne várj tovább.Ha már nyitva a méhyszáj, és sokáig véres folyásod van fennál a fertőzés veszélye.Főként a babafelé.Sok sikert és jó szülést kívánok, és persze szép egészséges babát.
2008. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok esetbennem folyik el a magzatvíz. Szerintem is indulni kéne a kórházba, mert gondolom jönni akar a babuci! Vagy lehet, hogy ez még csak jósló fájás, ha nem erősödik. Mérd az időt, hogy hány percenként vannak, ha már csak 5-3 perc telik el, akkor irány a kórház!

Ja, és hajrá, könnyű szülést, sok boldogságot a babához!

2008. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj be gyorsan tuti itt az idő.
2008. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!