Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frissen szült anyukak! Megoszt...

Frissen szült anyukak! Megosztanatok velünk a szülesetek elmenyet?

Figyelt kérdés
Köszönöm. :)
2009. máj. 20. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
igaz én már 4 hónapja szültem.szerintem a világon a legcsodálatosabb dolog.fájt a vajúdás mert volt hogy a hajamat téptem,de megérte!mikor a kezembe adták a pici lányomat megfogtam a kezét és abbahagyta a sírást,tudta hogy én vagyok az.kívánok neked is ennyire örömteli pillanatokat,mert az élet nem is élet baba nélkül(most már én is tudom)!!!!!!!!
2009. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
mennyire frissre gondolsz?:)
2009. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a beszamolot! Remelem meg sok masik anyuka is irni fog, vegül is mindegy, mennyire friss, csak ugy gondoltam, hogy ha par hete törtent, akkor meg intenzivebb az elmeny...


Szep napot :)

2009. máj. 20. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.2 hete szültem meg a fiam szóval elég friss.Nekem már a második szülésem volt és egészen eltért az elsőtől.Fájásaim szinte nem voltak a szülésznő is ráérősen vette fel az adataimat.Gyors volt és könnyü.Mire végeztünk a papirokkal és az nst-n is megnéztek jött az orvos vizsgálni.Szinte fájások nélkül 4 ujjnyira lettem nyitott.Majd 15 perc és meglett a fiam és az egészből csak a tolófájásokat éreztem.Hát ez ilyen volt nekem.Soha nem hittem hogy ilyen könnyü szülése is lehet valakinek most már tudom.Ha te még előtte állsz könnyü szülést neked!Minden jót!
2009. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En kuldok neked egy oldalt ami nekem parszor mar konneket csalt a szememben. Itt anyukak elmeselik az elmenyeket, a baba, a korhaz es az idopont neve is fentvan. Aprilisi szulesek is vannak fent. Az elso nallam nem jott be jol mert gond van az irassal de a tobbi nem hibas. Jo olvasgatast!!! :)


[link]

2009. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a mennyire friss kérdezője. én 3.5 hónapja szültem élményem csodás első baba és vajúdással együtt 1.5 óra volt csak az volt benne a kellemetlen hogy a fogadott orvosom ba....ott visszajönni mert 5 percesek után az 1 percesek jöttek nem volt átmenet és azt mondta ilyen hamar nem szülhetek és mire visszatelefonált hogy na mi a helyzet engem már stoppoltak :) az ügyeletes orvos nagyon rendes volt meg a szülésznő is csak pont influenzajárvány volt így párom nem lehetett bent bár mire beért addigra kint volt a gyerek tehát összességében pompás volt...neked?
2009. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nagyon friss élményről számolhatok be,4 hete szültem a kislányomat.:)A Péterfy kórházban,fogadott orvosnál szültem,és nagyon nagy élmény volt.5 órán keresztül voltak 6 perces fájásaim,és a dokim rábeszélt hogy egyezzek bele az érzéstelenítésbe,és akkor ad egy kis "gyorsítót"is,mert lassú a folyamat.Na beleegyeztem,és nagyon hálás vagyok ezért az ötletért.Nem volt a fájdalom,pedig feszítést,nyomást,mindent éreztem,és így tudtam a babára koncentrálni.Ott volt a férjem is(ő vágta el a köldökzsinórt)és neki is nagyon nagy élmény volt a szülés.Végülis 3-4 nyomásra kijött a kislányunk,és nem volt gátsebem sem,mert gátvédelemmel segítettek.Aznap pár óra múlva már rohangáltam a folyosón,és csak szép dolgok történtek velem.Amikor a kis babánkat a pocakomra rakták,és megláttam milyen gyönyörű,sírva fakadtam.De a párom is szipogott...:) Nagyon aranyosak voltak azok a pillanatok,amikor hármasban hagytak minket,és megszoptathattam a babót.Mindenkinek ilyen megható,és boldog szülést kívánok.

Egy 4 hetes baba anyukája

2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok sok szep elmeny leirasat, es olyan jo volt olvasni, hogy leteznek meg "csodak"... :)

Jo nektek, nekem meg van par hetem...

Nagyon jo egeszseget kivanok mindenkinek, es örömteli babazast. L.

2009. máj. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!